REKLAMA

Aktualności, Atrakcje turystyczne, Kalendarz wydarzeń, Rozrywka, Łaskarzew

Polskie oldtimery zjadą do Łaskarzewa

Opublikowano 01 sierpnia 2013, autor: JS.

Przedostatni weekend sierpnia zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla miłośników aut rodem z PRL-u. Właśnie wtedy Łaskarzew zapełni się małymi i dużymi fiatami, polonezami oraz syrenkami.

"Zlot polskich aut z lat PRL" rozpocznie się w sobotę 24 sierpnia o godzinie 10.00 Foto: http://karol218.blogspot.com
24 sierpnia 2013

„Zlot polskich aut z lat PRL” rozpocznie się w sobotę 24 sierpnia o godzinie 10.00 na boisku przy Alejkach.

-Dysponujemy nieograniczoną ilością miejsc i mamy nadzieję, że aut przyjedzie jak najwięcej -mówi Dawid Głowacki, jeden z organizatorów.

Podczas imprezy będzie można głosować m.in. w kategoriach na najpiękniejsze auto zlotu, oryginał, soft tuning, max tuning. W południe rozpocznie się przejazd na orientację po okolicach Łaskarzewa. Około 16.00 zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.

-Następnie odbędzie się przejazd kolumny samochodów przez Łaskarzew -opowiada Głowacki.

 

Zaplanowali integrację i tańce

 

W dalszej części miłośnicy starych aut udadzą się do Kacprówka na camping przy Strzelnicy Muszkieter, gdzie będzie można sobie postrzelać, a także zjeść bigos. Na koniec dnia jest przewidziana część integracyjna z tańcami przy muzyce z lat 80.

Podczas drugiego dnia zlotu uczestnicy będą się skupiać na odpoczynku po pełnym atrakcji i emocji dniu pierwszym.

Wjazd na imprezę wynosi 25 zł od auta w przypadku pozostania na noclegu, lub 10 zł bez nocowania. Wpłaty należy dokonać do 10 sierpnia. Organizatorzy podkreślają, że jest to impreza skierowana do użytkowników samochodów Fiat 125p, Polonez, Fiat 126p, Syrena, Warszawa, Nysa, Żuk, Tarpan. Inne auta są również mile widziane, ale w charakterze gości zlotu. Zapisy i szczegóły na www.forum125p.pl.

Organizatorami imprezy są Oldtimery Łaskarzew, Forum125p.pl oraz Burmistrz Miasta Łaskarzew, a pomaga im Klub 4×4 Łaskarzew.

Redakcja Twojego Głosu objęła Zlot patronatem medialnym. 

 

  • Zaproszenie na zlot


Dodaj wydarzenie do naszego kalendarza
BEZPŁATNIE!
Napisz komentarz »