REKLAMA

Aktualności, Garwolin, Kultura, Rozrywka

Tu każdy ma swój niepowtarzalny talent

Opublikowano 18 lipca 2013, autor:

Trwa drugi turnus warsztatów Studia Artystycznego METRO. Zajęcia z tańca, aktorstwa, akrobatyki i wokalu wypełniają każdą minutę uczestników warsztatów w Miętnem. I będzie tak aż do 26 lipca.

Iza Zagórna,Agata Daniluk,Monika Szklarska,Iza Koprowska,Iza Kruzynska,Hania Danielak, Mapki

Na tegoroczny obóz artystyczny zjechali ochotnicy z całej Polski. Są między nimi osoby z Wrocławia, Częstochowy, Lublina,Warszawy i jej okolic. W sumie około stu osób. Jedni są tu po raz pierwszy, a inni już nawet czwarty raz goszczą w powiecie garwolińskim. Zostali podzieleni na cztery grupy. Zajęcia rozpoczynają o godzinie 10.00 i kontynuują je nawet do 22.00. Największą popularnością cieszą się te, prowadzone przez Beatę Urbańską i Piotra Tolaka.

-Na tych warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwijamy swoje pasje, spełniamy się artystycznie -mówi nam Julia Skierska, siedemnastolatka z Rawy Mazowieckiej.

Uczestnikom trudno jest wybrać najciekawsze z zajęć warsztatowych, bo jak sami mówią, wszystkie zorganizowane są bardzo dobrze. Prowadzi je wykwalifikowana kadra, a harmonogram dnia nie pozwala się nudzić.

 

 

-Wieczorami spotykamy się w pokojach lub na korytarzu i razem śpiewamy, albo powtarzamy kroki układów tanecznych. Nie ma konfliktów, bo łączy nas wspólna pasja do śpiewu, tańca i aktorstwa -opowiada Iza Krużyńska, szesnastolatka z Włocławka

Wszyscy nasi rozmówcy przyznają, że chcą wrócić na warsztaty za rok. A taka możliwość będzie, bo organizatorzy nie zamierzają poprzestać na dziesięciu edycjach spotkań w Miętnem.

 

Tekst i zdjęcia: Natalia Kot

  • Zuzia Jaźwińska, Natalia Nedwidek - PP
  • Julia Skierska, Angelika Karczmarz, Karolina Gajewska, Ilona Kotiusza-Sikorki
  • Kuba Kamiński, Filip Rocki, Masiek Gierczycki
  • Vanessa Gazda,Natalia Opalińska,Kinga Bartosińska,Iga Ryś-Małpki
  • Zosia Przeorem, Zosia Szafrańska, Weronika Dymińska- PP
komentarz »
  1. jankiel 18 lipca 2013 18:13 - Odpowiedź

    Natalia Opalińska to super laska. Nie mogę się na nią napatrzeć na 4 zdjęciu w galerii (druga od lewej) :P

Napisz komentarz »