REKLAMA

Aktualności

W Garwolinie powstanie druga Biedronka?

Opublikowano 27 lipca 2013, autor: MK.

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy na terenie Garwolina powstanie kolejny supermarket. Poza Kauflandem swój drugi lokal otworzy w mieście także sieć sklepów Biedronka.

W Garwolinie powstanie druga Biedronka?

Już od przeszło 15 lat mieszkańcy Garwolina mogą robić zakupy w Biedronce zlokalizowanej przy ul. Korczaka. Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobnie na przełomie 2013 i 2014 roku zostanie otwarty kolejny sklep znanej sieciówki. Biuro prasowe firmy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela sieci sklepów, nie dementuje tej krążącej wśród mieszkańców informacji. 

- Zgodnie z polityką firmy informacje o nowych placówkach naszej sieci udostępniamy najczęściej dopiero po ich uruchomieniu – dowiadujemy się z biura prasowego spółki, które nie zaprzecza doniesieniom mieszkańców.

Biedronka w miejscu Ochnika

 

Jak udało nam się dowiedzieć sklep ma zostać zlokalizowany przy ulicy Targowej 1, a więc w budynku, w którym mieści się obecnie salon firmowy Ochnika. Lokalizacja ta wydaje się tym bardziej prawdopodobna, ponieważ firma jest właśnie na etapie „przeprowadzki” do nowego miejsca, w którym otworzy swój salon.

- Przeprowadzka jest już w toku i potrwa zapewne do połowy sierpnia, gdyż lokalizację zmienia nie tylko salon firmowy, ale cały zakład, w tym biuro spółki, produkcja i magazyn - dowiadujemy się od Anety Włodarczyk, specjalisty ds. PR w firmie Ochnik, która tłumaczy, że powodem przeprowadzki firmy jest chęć poprawy infrastruktury i warunków pracy w Centrali.

 

Spółka nie zaprzecza, Ochnik zwalnia lokalizację

 

Tym samym, na skutek przeprowadzki firmy, przy ulicy Targowej pozostanie wolny lokal, w którym  – prawdopodobnie – zostanie utworzony drugi w mieście sklep sieci Biedronka, czemu nie zaprzecza biuro prasowe spółki.

- Zwracamy uwagę na fakt, że będzie kontynuowany równomierny rozwój naszej sieci w całej Polsce, liczącej już ponad 2170 sklepów. Podtrzymujemy także plany, aby do 2015 roku ta liczba wzrosła do 3000 – dowiadujemy się z biura prasowego. Czy jednym z 830 planowanych nowych sklepów będzie Biedronka w Garwolinie? Wszystko wskazuje na to, że tak.

komentarz »
  1. Piotr 27 lipca 2013 23:02 - Odpowiedź

    Biedronka nie jest jedyna, planowana jest także budowa Netto na Alei Legionów jako tzw. park handlowy „Shopin”, w którym ma być jednym z najemców.

Napisz komentarz »