Aktualności

Pokaż swoje modele innym

Opublikowano 24 marca 2015, autor: JS.

I Otwarta Wystawa Modelarska to okazja dla wszystkich, którzy składają samoloty, okręty czy pojazdy, do pokazania swoich prac szerszej publiczności. I na pewno nie lada gratka dla odwiedzających.

Pokaż swoje modele innym

-Celem tej imprezy jest promocja modelarstwa jako sposobu spędzania czasu wolnego, popularyzowanie modelarstwa wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu, szczególnie dzieci i młodzieży oraz wymiana doświadczeń między modelarzami -mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Wystawa odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia w garwolińskim domu kultury. Modele samolotów, śmigłowców, statków i okrętów, pojazdów oraz makiety i figurki będzie można oglądać od godziny 11.00 do 17.00.

Uczestnik może wystawić po 10 modeli w każdej z czterech kategorii: samoloty i śmigłowce, statki i okręty, pojazdy (kołowe, gąsienicowe, szynowe) oraz makiety i figurki. Modele mogą być wykonane z dowolnego materiału.

W wystawie mogą uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni, bez względu na wiek. Należy jedynie do 8 kwietnia dostarczyć kartę zgłoszenia.

Organizatorami wystawy są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Biuro Poselskie Grzegorza Woźniaka. Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na www.csik.garwolin.pl.

Napisz komentarz »