REKLAMA
950x200

Aktualności

Miss Polonia łowiła talenty

Opublikowano 23 czerwca 2014, autor: MK.

W ubiegłą niedzielę w szkole tańca Street Dance Studio odbyło się spotkanie z Marceliną Zawadzką. Była Miss Polonia odwiedziła Garwolin w ramach akcji „It`s your life just take it”.

Miss Polonia łowiła talenty

Kampania prowadzona jest przez markę Kruger&Matz, należącą do firmy Lechpol. Jej celem jest poszukiwanie oraz wspieranie ludzi z pasją – niezależnie od wieku, zawodu i rodzaju zainteresowań.

 

 

 

-W ramach projektu jeździmy po Polsce z Miss Polonią Marceliną Zawadzką i szukamy ludzi z pasją, którzy robią w życiu coś, co daje im bardzo dużo szczęścia i którzy przekazują tę pasję innym ludziom. Akcję zaczynamy właśnie od Garwolina -mówił Michał Leszek, twórca marki Kruger&Matz i jednocześnie inicjator kampanii.

Każdy, kto chce wziąć udział w akcji musi zaprezentować swoją pasję za pośrednictwem specjalnej aplikacji dostępnej na stronie projektu. Wśród pasjonatów, którzy zgłosili się do konkursu są między innymi Dawid Szeląg i Damian Garbula – mieszkańcy powiatu garwolińskiego, którzy spotkali się w Garwolinie z Łowcą Pasji – Marceliną Zawadzką oraz ekipą Kruger&Matz.

Podczas spotkania uczestnicy konkursu opowiedzieli o swoich pasjach – Dawid o tańcu, który był bodźcem do założenia własnej szkoły, natomiast Damian o rysowaniu, które pomogło mu zdefiniować swoje cele i pragnienia.

Główną nagrodą w konkursie jest 50 tysięcy złotych na sfinansowanie realizacji pasji zwycięzców. Sylwetki Dawida i Damiana oraz prezentacje ich pasji można zobaczyć na stronie www.itsyourlife.pl. Projekt potrwa do 30 września.

Miss Polonia łowiła talenty

  • Miss Polonia łowiła talenty
Napisz komentarz »