REKLAMA
950x200

Aktualności

Szukają dyrektora PODN

Opublikowano 16 czerwca 2014, autor: EK.

Zarząd Powiatu Garwolińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.

Szukają dyrektora PODN

Osoba ubiegająca się o tę posadę musi spełniać określone wymagania. Oferty osób przystępujących do konkursu powinny zawierać między innymi takie dokumenty jak podpisany przez kandydata życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej czy uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Garwolinie.

Oferty trzeba składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym do 23 czerwca do godziny 16:00 dostarczając lub wysyłając na adres Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Tam też uzyskać można szczegółowe informacje na temat naboru.

Konkurs przeprowadzi komisja powołana przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego. Kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie o terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania.Wyłoniony w konkursie dyrektor pełnił będzie swoje obowiązki od 25 lipca do 31 grudnia tego roku.

komentarz »
  1. Kayla 29 sierpnia 2014 02:43 - Odpowiedź

    Im więcej dzieci tym mniej pieniędzy a wyższe rukhanci. To Rodzice Sponsorują zamożnych płacąc wszelakie haracze: Utrzymują szeroko pojętą kulturę (kino, teatrzyki, książki, zdjęcia klasowe itp)Śmieci także im więcej dzieci tym wyższy rachunek. Odzież wyższy wat, żywność dzieci nie oszukasz. Art Przemysłowe większe zużycie jest przy dzieciach (niszczą). Cf3ż to za rola Państwa ktf3re sponsoruje silniejszych kosztem słabszych? Gdy zapanuje całkowita Anarchia będzie podobnie tyle że ci słabsi będą mieć większe szanse obrony. Nawet Kościf3ł został wikłany w te rozgrywki (W kościołach są do odbioru deklaracje śmieciowe)

Napisz komentarz »