Aktualności

W centrum będzie gdzie zaparkować

Opublikowano 22 maja 2014, autor:

W Garwolinie powstają właśnie nowe miejsca parkingowe. Będą zlokalizowane przy ulicy Kościuszki, naprzeciwko Powiatowego Urzędu Pracy

Jak informuje nas Błażej Maszkiewicz z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, parking przy Kościuszki ma mieć 7 miejsc.

Na razie miejsca mają być bezpłatne i ogólnodostępne. Chyba, że wpłyną do Urzędu Miasta wnioski od właścicieli posesji, aby tę sytuację zmienić -mówi Maszkiewicz.

Urzędnik, pytany o termin zakończenia inwestycji, informuje:

Całkowity odbiór jest przewidziany na 15 czerwca.

-Jeśli tylko pogoda nie przeszkodzi, powinniśmy się z zakończeniem prac wyrobić dużo wcześniej -mówią z kolei, pytani przez nas pracownicy wykonawcy zlecenia.

Całość inwestycji jest finansowana wspólnie przez mieszkańców oraz Bank Spółdzielczy. Miasto dopłaca natomiast do tego przedsięwzięcia 28 tysięcy złotych.

Nowe miejsca parkingowe powstają przy budynku, w którym mieści się między innymi redakcja Twój Głos-gazety powiatu garwolińskiego. Skorzystają więc na tej inwestycji także nasi petenci, mogąc zaparkować tuż pod jej wejściem.

prace postępują

komentarz »
  1. Soufia 29 sierpnia 2014 05:10 - Odpowiedź

    Marcinie! Chcę właśnie tą drogą podziękować Ci za pomoc. Dziękuję, że właśnie na Ciebie trafiłem bo jesteś godny najwyższego zaufania. Rozwiałeś weizlkse moje wątpliwości.Serdecznie Cię pozdrawiam.Marian

Napisz komentarz »