REKLAMA
950x200

Aktualności, Z życia szkół, Żelechów

Żelechowskie technikum „Wiarygodną Szkołą”

Opublikowano 20 czerwca 2014, autor: MK.

W pierwszej połowie czerwca Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie otrzymało wyróżnienie w ogólnopolskim programie „Wiarygodna szkoła”.

Żelechowskie technikum \"Wiarygodną Szkołą\"

Program skierowany jest do najlepszych liceów i techników w całej Polsce, które dzięki wysokiemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki na maturze oraz wysokie wskaźniki Edukacyjnej Wartości Dodanej.

-W związku z tym, że szkoła w czterech podsumowaniach egzaminów uzyskała bardzo dobre wyniki i wysoką efektywność mierzoną w EWD, miała możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie „Wiarygodna Szkoła” -informuje Michał Dusza z Biura Programu Wiarygodna Firma.

Żelechowskie technikum zakwalifikowało się do programu jako szkoła pięciogwiazdkowa (5 gwiazdek na 5 możliwych). Oznacza to, że placówka nie tylko oferuje wysoki poziom nauczania, ale także posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom.

Sukces szkoły został przypieczętowany uzyskaniem Certyfikatu Wiarygodności, przyznawanym placówkom uczestniczącym w programie.

Napisz komentarz »