REKLAMA
950x200

Aktualności, Czarna strona powiatu

Napadli na salon gier

Opublikowano 16 czerwca 2014, autor: Iga Gajowniczek

Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Prokuratura Rejonowa i garwolińscy „kryminalni” prowadzą postępowanie szukając sprawców.

Napadli na salon gier

Do zdarzenia doszło w Garwolinie na ulicy Kościuszki. W środę, 4 czerwca, dwóch mężczyzn weszło do salonu gier. Pracowała tam 52-letnia kobieta. Głośno krzycząc zażądali wydania pieniędzy.

 

 

 

-Używając siły wobec niej, ukradli z szuflady biurka pieniądze i dwa telefony komórkowe -informuje Leszek Wielgosz z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Rzecznik prasowy dodaje, że chwilę później nieznajomi oddalili się w nieznanym kierunku.

O zajściu poinformowano policjantów. Ci zabezpieczyli ślady oraz nagrania z monitoringu.

-Obecnie trwają czynności, zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tego czynu -przyznaje rzecznik prasowy KPP.

Pomóż złapać złodziei

Osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ujęciu sprawców, proszone są o kontakt (również anonimowo) z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie osobiście lub dzwoniąc na numer (25) 684 0200 lub o kontakt z najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać także pod numery telefonów alarmowych 112 i 997.

 

komentarz »
  1. Mpamiza 28 sierpnia 2014 20:19 - Odpowiedź

    Do partnerf3w w 7 Minutowym trninegu. jeżeli już jesteście partnerami, czyli resellerami, czyli macie własny login i hasło, to nie zawracajcie głowy Marcinowi, tylko wejdźcie na zakładkę Moje webinary , pooglądajcie już nagrane filmy i uczestniczcie w spotkaniach na żywo. Tam jest wszystko

Napisz komentarz »