REKLAMA
950x200

Aktualności, Czarna strona powiatu, Garwolin

Znaleźli prawie kilogram narkotyków

Opublikowano 02 czerwca 2014, autor: JS.

Trzej mieszkańcy Garwolina zostali zatrzymani na gorącym uczynku podczas porcjowania środków odurzających. Akcję przeprowadzili policjanci z Centralnego Biura Śledczego, przy wsparciu kryminalnych z Garwolina.

Znaleźli prawie kilogram narkotyków

Do akcji lubelskiego Zarządu CBŚ KGP doszło w czwartek. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że na terenie ogródków działkowych w Garwolinie mogą być przechowywane znaczne ilości środków odurzających.

-Tym razem w ręce funkcjonariuszy z CBŚ wpadło 3 mężczyzn w wieku od 30 do 33 lat. Wszyscy są mieszkańcami Garwolina. Byli kompletnie zaskoczeni wejściem policjantów. Dwaj z nich zostali zatrzymani na dzierżawionej przez siebie działce, podczas porcjowania i pakowania narkotyków. Trzeci z mężczyzn został zatrzymany na sąsiedniej posesji -dowiadujemy się z KWP w Lublinie.

Podczas przeszukania terenu ogródków funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 600 gramów marihuany, ponad 300 gramów amfetaminy oraz wagę elektroniczną. W szklarni znajdującej się na posesji mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli kilka krzaków konopi indyjskich. Policjanci CBŚ podczas prowadzonych czynności byli wspierani przez kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu, a następnie mieli zostać doprowadzeni przed oblicze prokuratora.

-Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności -przypomina lubelska komenda policji.

Napisz komentarz »