REKLAMA
950x200

Aktualności, Żelechów

Ukradli kartę do bankomatu

Opublikowano 22 maja 2014, autor: MK.

Nawet do 10 lat więzienia grozi Annie M. i Rafałowi K. za kradzież karty do bankomatu oraz pieniędzy z konta Henryka Z. Za skradzioną gotówkę oskarżeni kupili między innymi alkohol i karty doładowujące do telefonu.

Ukradli kartę do bankomatu

Anna M. i Rafał K. 9 stycznia 2014 roku ukradli kartę płatniczą należącą do Henryka Z. Następnie udali się do bankomatu Banku Spółdzielczego przy ulicy Piłsudskiego w Żelechowie. Tam mężczyzna wypłacił z konta 900 złotych. Kobieta stała na czatach.

 

 

-Rafał K. będący w posiadaniu karty bankomatowej należącej do pokrzywdzonego pokonał zabezpieczenie w postaci kodu PIN, chroniące przed wypłatą pieniędzy przez osoby nieuprawnione, a następstwie pobrał z konta Henryka Z. pieniądze w kwocie 900 zł, z czego przekazał Annie M. 300 złotych w ramach podziału -informuje Prokuratura Okręgowa w Siedlcach.

Za uzyskane pieniądze sprawcy kupili na stacji paliw alkohol, papierosy, jedzenie i doładowania do telefonu. Następnie Rafał K. z powrotem podrzucił kartę właścicielowi. Za kradzież z włamaniem oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Napisz komentarz »