Aktualności, Kultura, Rozrywka

W Kątach widzimy się 15 sierpnia

Opublikowano 27 lipca 2017, autor:

Impreza pod patronatem medialnym Twojego Głosu w gminie Kołbiel zostanie zorganizowana już po raz dziesiąty.

Będzie to biesiada z wieloma atrakcjami, wesołym miasteczkiem, straganami i licznymi gwiazdami muzyki disco polo.

 

 

 

Powiatowy Piknik i Jarmark Ludowy w Kątach rozpocznie się już o godzinie 10:30 od mszy świętej w intencji chorych dzieci. Następnie wystąpi Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Kalina, a o 12:30 będzie można obejrzeć mini show, czyli skok na super enduro.

Gala Disco Polo rozpocznie się o 12:50 od występu Kordiana. Tuż po nim na scenie zaprezentują się po kolei zespoły Camasutra, Playboys, D-Bomb, Defis, B-QLL, Exstazy, Łobuzy, Megustar i Etna. Około 19:20 na scenę wyjdą Robert i Benjamin Gawlińscy. O 20:00 zaprezentuje się Tomasz Disco, a tuż po nim Mr.Magister, Lavers, Solaris, Yankes, Faster, Top Girls i Skalars. O północy będzie można podziwiać pokaz sztucznych ogni, po którym nastąpi zakończenie imprezy. O oprawę taneczną zadba duet Mów mi move.

Bawiąc się podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych otwockiego hospicjum dla dzieci „Promyczek”. Na zgłodniałych czekały będą stoiska gastronomiczne. Maluchy skorzystają zaś z wesołego miasteczka z autodromem, dmuchańcami i karuzelami dla odważnych. Wśród wielu atrakcji, do zobaczenia stoiska wystawowe, rękodzieło artystyczne i ludowe, zabytkowe pojazdy z epoki PRL, latające lampiony i loty balonem na uwięzi.

-Następną atrakcją będzie wysięgnik- podnośnik firmy Las Ewa i Sylwester Szymańscy z Otwocka. Wszyscy, którzy kupią cegiełkę w namiocie Hospicjum „Promyczek” będą mogli w ilości maksymalnie 4 osób jechać wysięgnikiem w górę na wysokość 30 metrów i podziwiać panoramę imprezy i miejscowości Kąty -wyjaśnia Dariusz Sokół, organizator imprezy dodając, że zarezerwowany jest też symulator kabiny myśliwca F-16 dla osób bardziej wybrednych i lubiących gry komputerowe.

Jak co roku, wstęp na imprezę jest darmowy. Organizatorami jest Zarządu Powiatu Otwockiego i Stowarzyszenie „Kątowiaki”.

Napisz komentarz »