Aktualności, Sport

Nowy trener naszych siatkarzy

Opublikowano 18 września 2017, autor: łs.

Maciej Antonik został nowym trenerem garwolińskich siatkarzy. 26-latek poprowadzi drużynę seniorów i juniorów.

 

 

 

 

 

-To dla mnie duże wyzwanie, szczególnie praca z seniorami, bo do tej pory miałem kontakt tylko z młodzieżą. Cieszę się, że zarząd klubu mi zaufał i dostałem szansę. Uważam, że kilkunastoletni staż zawodniczy w różnych klubach i kontakt z wieloma trenerami dał mi dużo wiedzy, którą mogę teraz wykorzystać -mówi nam sam zainteresowany.

Maciej Antonik jest absolwentem AWF Biała Podlaska. Swoją karierę zawodniczą rozpoczynał w GTS Wilga Garwolin, skąd trafił do MKS MDK Warszawa.  W rozgrywkach seniorskich występował w  Huraganie Międzyrzec Podlaski oraz SPS-ie Bell 4CV Garwolin.

-Dzięki grze w SPS-ie będzie mi teraz dużo łatwiej. Znam chłopaków nie od dziś i wiem kto jaki  poziom prezentuje -zaznacza.

Garwolińscy siatkarze mają już za sobą pierwsze treningi pod okiem nowego trenera.

-Obecnie pracujemy nad przygotowaniem kondycyjnym. Mamy treningi na stadionie i siłowni. Prawdopodobnie nie będę miał do dyspozycji wszystkich graczy z poprzedniego sezonu –podkreśla.

 


SPS Bell 4 CV prowadzi nabór do nowo utworzonej drużyny oraz dwóch grup istniejących w klubie.  Pierwszy trening dla chłopców w wieku 12-15 lat odbędzie się 26 września (wtorek) o godzinie 18:30.

Zajęcia dla juniorów i seniorów odbywają się we wtorki (20:00-22:00), piątki (20:30-22:30) i soboty (15:00-18:00).

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u trenera Macieja Antonika – numer telefonu: 513 058 268.


 

Napisz komentarz »