Aktualności, Ludzie

Wiemy, kto ma szansę zostać „Kobietą Sukcesu”

Opublikowano 13 lutego 2015, autor: Marta Kalinowska

Znamy nazwiska pań nominowanych do tytułu „Kobiety Sukcesu 2014″. O tym, która z nich zostanie laureatką plebiscytu, zadecydują mieszkańcy.

Wiemy, kto ma szansę zostać \"Kobietą Sukcesu\"

Nominowane panie, to kobiety przedsiębiorcze. Pracują, realizują swoje marzenia, odnoszą sukcesy, spełniają się zawodowo i rodzinnie. Choć każda na co dzień zajmuje się czymś innym, łączy je pasja i pozytywna energia, którą zarażają innych.

 

 

 

W tym roku o tytuł „Kobiety Sukcesu 2014″ zawalczą: Ewa Figacz (nr 1) – nauczycielka z Zespołu Szkół w Sobolewie i drużynowa 2 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Itaka” w  Sobolewie, Agnieszka Głasek (nr 2) – dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Puchatkowo” w Lipówkach i Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Kuźnia Talentów” w Chotyni, Anna Malitka (numer 3) – naczelnik Poczty Polskiej w Garwolinie, Agnieszka Sterna (numer 4) – właścicielka firmy Sterna Polska oraz Katarzyna Szeląg (numer 5) – właścicielka Szkoły Tańca Street Dance Studio.

 

Głosować można przez dwa tygodnie

 

Głosowanie na poszczególne kandydatki ruszyło w czwartek, 12 lutego. Mieszkańcy mogą oddawać głos wysyłając sms o treści TYP.KS.X na numer 71480  (w miejsce X należy wpisać numer kandydatki podany w nawiasie przy nazwisku każdej z nich), oddając głos w ankiecie na stronie oraz klikając „Lubię to” na profilu facebookowym plebiscytu. Szczegółowe informacje na temat głosowania oraz sylwetki poszczególnych kandydatek można znaleźć na stronie internetowej przedsiebiorczekobiety.pl.

Przypomnijmy, że tytuły „Kobiety Sukcesu” przyznawane są od dwóch lat. Laureatką pierwszej edycji konkursu została Anna Żochowska, drugiej zaś – Izabela Rękawek. Głosy w tegorocznym plebiscycie można oddawać do 4 marca, do godz. 23.59. Nazwisko „Kobiety Sukcesu 2014″ poznamy 8 marca podczas III Gali „Przedsiębiorcze Kobiety`, która odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie o godzinie 17:00.

Napisz komentarz »