Aktualności, Atrakcje turystyczne, Ludzie, Łaskarzew, Rozrywka, Turystyka, Z gmin

Przyjedź na niepowtarzalny zlot klasyków

Opublikowano 24 sierpnia 2016, autor:

zlot_laskarzew

Stare samochody, motocykle, rowery, traktory i, po raz pierwszy, auta tuningowe pojawią na boisku „Promnika”, podczas czwartej edycji Łaskarzew Classic Moto Show.

Organizatorzy zapraszają pojazdy do rocznika 1990 włącznie. Polska motoryzacja będzie mile widziana z każdego rocznika. W tym roku, do polskich i zagranicznych samochodów, motocykli, rowerów i traktorów, dojdzie jeszcze nowa kategoria.

-Pojawią się samochody tuningowe -zapowiada Dawid Głowacki.

Czwarty zlot w Łaskarzewie zaplanowano na weekend 3-4 września. Odbędzie się na stadionie ŁKS „Promnik” w Łaskarzewie, przy ulicy Kusocińskiego 10. W sobotę od godziny 10.00 uczestnicy będą mogli się rejestrować. Godzinę później nastąpi oficjalne rozpoczęcie zlotu. Od 12:00 do 16:00 będą trwały konkursy oraz wszelkie inne atrakcje przewidziane przez organizatorów. W międzyczasie, około 14:00, zostanie zorganizowana parada po Łaskarzewie. Ogłoszenie wyników głosowania oraz oficjalne rozdanie pucharów i dyplomów nastąpi o 17:00. Na koniec, od 18:00, zlotowicze będą się bawili na dyskotece w rytmie i ubiorze z lat 80. i 90. Zorganizuje ją „Promnik”.

Na niedzielę zaplanowano kontynuację zabawy i integrację. Gościem specjalnym imprezy będzie Gargamel – Marecki Celebryta.

Organizatorami imprezy są Dawid Głowacki, Przemysław Paśnicki i Mateusz Gąska z Oldtimerów Łaskarzew oraz burmistrz Łaskarzewa.

Twój Głos tradycyjnie objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Zlot zaplanowano na weekend 3-4 września. Odbędzie się na stadionie ŁKS "Promnik" w Łaskarzewie, przy ulicy Kusocińskiego 10.

Zlot zaplanowano na weekend 3-4 września. Odbędzie się na stadionie ŁKS „Promnik” w Łaskarzewie, przy ulicy Kusocińskiego 10.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
  • Zlot zaplanowano na weekend 3-4 września. Odbędzie się na stadionie ŁKS "Promnik" w Łaskarzewie, przy ulicy Kusocińskiego 10.
Napisz komentarz »