Aktualności, Kultura, Ludzie

Grupowo i na wesoło z Twoim Głosem

Opublikowano 26 lipca 2017, autor:

Kończy się drugi turnus warsztatów Studia Artystycznego Metro działającego przy Studio Teatrze Buffo w Warszawie. Podsumowaniem będzie otwarty dla publiczności pokaz artystyczny w wykonaniu wszystkich uczestników warsztatów.

 

 

 

Zobaczymy go już jutro, czyli w czwartek (27 lipca) o godzinie 18.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół  w Miętnem.

-Będzie musicalowo -zdradza nam reżyser i choreograf przestawienia Beata Urbańska.

Ważne jest, by zaprezentowali się wszyscy uczestnicy warsztatów. Oczywiście będą popisy solowe, jednak nie one będą dominowały. Generalnie mają to być wesołe prezentacje. A musicale świata, do których dzieci będą tańczyły i śpiewały, to „Grease”, „Chicago”, „All That Jazz”, „Mamma Mia” Abby i oczywiście musicale z repertuaru „Buffo”.

W tańcu zobaczymy między innymi swing połączony z hip-hopem. Grupa aktorska przedstawi krótkie etiudy, tematycznie związane z teatrem.

-Finał, to efektowny układ z gazetami. I nic więcej nie powiem. Niech wszystkich to zaskoczy -uśmiecha się Urbańska.

Pokaz nie może być nudny. Musi być wesoły. To ma być zabawa dla publiczności i wykonawców. Tym bardziej, że wśród niej będą najbliżsi młodych artystów. Swój udział zapowiedzieli też Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz.

Po ich sukcesie z musicalem „Polita”, który zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Deagu w Korei Południowej na początku lipca, a Natasza Urbańska, grająca główną rolę Poli Negri w tym musicalu, otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki musicalowej, zasiądą na widowni, by oklaskiwać młodych artystów. Wśród nich swoją córkę Kalinkę, która już drugi raz bierze udział w warsztatach.

Razem z gazetą Twój Głos Studio Buffo zaprasza na ten pokaz. Wstęp wolny.

Napisz komentarz »