Aktualności, Samorząd, Z gmin, Żelechów

Bezkonkurencyjni ochotnicy z OSP Żelechów

Opublikowano 20 września 2017, autor:

Dwanaście drużyn wzięło udział w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żelechowie. Najlepsi okazali się zawodnicy z miejscowej jednostki.

 

 

 

W zmaganiach rywalizowało dziewięć drużyn męskich (Goniwilk, Gózdek, Stefanów, Władysławów, Wola Żelechowska, Zakrzówek, Żelechów, Zakrzówek i Łomnica) oraz dwie kobiece (Wola Żelechowska i Żelechów). Zawodnicy sprawdzali się w dwóch konkurencjach: w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym. Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska, składająca się z przedstawicieli Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie, której przewodniczył Krzysztof Kacprowicz.

Bezkonkurencyjne – zarówno wśród reprezentacji męskich, jak i kobiecych – okazały się drużyny OSP Żelechów. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe Puchary Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żelechowie. Przewodniczący specjalnym pucharem nagrodził też najstarszego uczestnika zawodów – druha Tadeusza Zduńczyka z Goniwilka.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody pieniężne od żelechowskiego samorządu, natomiast wszyscy zawodnicy – pamiątkowe medale.

Zawody przeprowadzono w niedzielę na stadionie Klubu Sportowego „Sęp” w Żelechowie.

 

fot. UM Żelechów

Napisz komentarz »