Aktualności, Ludzie

Zostań wolontariuszem WOŚP

Opublikowano 25 listopada 2014, autor:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zagra już po raz dwudziesty trzeci. Zbiórki pieniędzy nie ominą także ulic i placów na terenie powiatu garwolińskiego.

wośp

W akcję włącza się garwolińskie Centrum Sportu i Kultury, które do 1 grudnia przyjmuje zgłoszenia wolontariuszy. Swój czynny udział w organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może zadeklarować każdy, nawet niepełnoletni mieszkaniec miasta.

Chcąc zostać wolontariuszem, należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić ankietę osobową, dostępną na stronie internetowej csik.garwolin.pl i dostarczyć ją wraz z podpisanym zdjęciem (800×800 pixeli) osobiście lub pocztą, do siedziby sztabu, mieszczącego się w Domu Kultury przy ulicy Nadwodnej 1. O tym, czy dana osoba zostanie zarejestrowana jako wolontariusz, zadecyduje kolejność zgłoszeń.

W ankiecie należy podaj adres poczty elektronicznej, ponieważ w ten sposób będą przesyłane najważniejsze informacje o finale. Każdy z zarejestrowanych wolontariuszy otrzyma listownie specjalne oświadczenie, które podpisane będzie musiał dostarczyć do 15 grudnia do sztabu.

Tym razem wolontariusze będą zbierali pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Napisz komentarz »

Motocykle, skutery, choppery 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?