Aktualności, Ludzie, Rozrywka

Zgłoś się na casting!

Opublikowano 24 maja 2014, autor:

W niedzielę, 25 maja, odbędzie się pre-casting do telewizyjnego programu „Mam talent”. Jeśli masz talent, który chcesz pokazać całej Polsce, koniecznie jedź do Warszawy.

Już jutro eliminacje do kolejnej edycji programu „Mam talent”. Jest to pierwszy z dwóch etapów eliminacji. Tym razem nie będzie jeszcze jurorów i publiczności.

Casting rozpocznie się o godzinie 10.00 w Pałacu Prymasowskim (ulica Senatorska 13/15).

Drugi etap eliminacji odbędzie się 7 i 8 lipca w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Zmagania osób o nietypowych zdolnościach oceni wtedy jury w składzie: Agnieszka Chylińska (piosenkarka), Małgorzata Foremniak (aktorka telewizyjna) oraz Agustin Egurrola (tancerz i choreograf). Ten etap konkursu będzie również otwarty dla publiczności.

„Mam talent” to program dla ludzi, którzy swoje nietypowe zdolności  lub hobby chcą zaprezentować szerokiemu gronu widzów stacji TVN.

Nie ma żadnych ograniczeń. Udział w castingach może wziąć każdy – młodsi i starsi; zawodowcy i amatorzy; osoby z Polski i z zagranicy.

Na potrzeby eliminacji należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności, oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Niepełnoletni, aby wziąć udział w castingu, proszeni są o przybycie z rodzicem lub prawnym opiekunem. Jeśli zaś nie mogą przyjechać do Warszawy pod opieką osoby dorosłej, powinni posiadać pisemną zgodę obojga rodziców (bądź prawnych opiekunów) na udział w programie.

Napisz komentarz »