Aktualności, Samorząd

Aż 1,7 mln zł na wyposażenie starostwa

Opublikowano 16 października 2017, autor:

Starosta podpisał umowę na wyposażenie nowego budynku Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Meble zostaną dostarczone najpóźniej do 15 stycznia.

 

 

 

Dostawą i montażem mebli biurowych oraz akcesoriów łazienkowych zajmie się Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. z Sępólna Krajeńskiego. Umowa z wykonawcą została zawarta 11 października w obecnej siedzibie starostwa. Zgodnie z podpisanym dokumentem firma wyposaży pomieszczenia urzędu w biurka, szafy, krzesła biurowe i konferencyjne, a także w meble przeznaczone na holl główny i korytarze. Ponadto wykonawca wykona projekty mebli indywidualnych przeznaczonych do pomieszczeń socjalnych oraz do biura obsługi interesantów. Łącznie firma zajmie się zagospodarowaniem 6400 mpowierzchni  użytkowej.

-Jednym z warunków postępowania była wystawa i ocena jakościowa przyszłych mebli. Nie chcieliśmy kupić kota w worku. Postawiliśmy również warunek – minimum 4 lata gwarancji. Chcieliśmy mieć towar dobry, trwały, estetyczny oraz ergonomiczne miejsce pracy. Liczę, że wybrana firma spełni nasze oczekiwania (…). Będziemy wymagającym klientem – budujemy i wyposażamy na lata -zapowiada starosta Marek Chciałowski.
Zakończenie inwestycji, zgodnie z podpisaną umową, wyznaczono na 15 stycznia 2018 roku. Całkowity koszt dostawy mebli do 113 pomieszczeń budynku nowego starostwa to kwota ponad 1,7 mln zł.

Umowę z ramienia Zarządu Powiatu Garwolińskiego podpisali starosta Marek Chciałowski oraz wicestarosta Urszula Zadrożna przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika Agnieszki Braun. Wykonawcę zadania reprezentowała dyrektor handlowa Joanna Gralewska.

 

komentarz »
  1. TYGRYS 22 października 2017 22:59 - Odpowiedź

    budynek i plac przy ulicy Kosciuszki i Polskiej , po komitecie pzpr sprzedany za 1,7 mil wiec na mebelki starczy. ZE STREFA KASZNA!!!

Napisz komentarz »