Aktualności

Zakończenie wakacji w rytmie reggae

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor:

Mesajah będzie gwiazdą wieczoru podczas pikniku kulturalno-sportowego organizowanego na zakończenie lata.

Tegoroczna impreza będzie wyjątkowa – towarzyszyć jej będzie akcja charytatywna na rzecz Jarka Gałązki.

Twój Głos patronuje wydarzeniu medialnie.

 

 

Piknik tradycyjnie będzie zakończeniem wakacyjnej akcji „Lato w mieście”. W niedzielę, 27 sierpnia, przy Pływalni Miejskiej „Garwolanka” nie zabraknie dobrej muzyki, sportowych emocji i atrakcji dla dzieci. Popołudnie umilą mieszkańcom Fanatycy z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz zespół Access. Na zainteresowanych czekać będą pokazy i warsztaty tańca prowadzone przez tancerzy Street Dance Studio.

Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych i teatralnych przygotowanych przez instruktorów Centrum Sportu i Kultury, pomalować swoje twarze, skorzystać z przejażdżek konnych czy oddać się zabawie na wesołym miasteczku. W programie przewidziano także m.in. pokazy ratownictwa i przejazdy zabytkowymi autami.

Dochód ze wszystkich atrakcji zostanie w całości przekazany na leczenie i rehabilitację Jarka Gałązki – poszkodowanego w wypadku samochodowym mieszkańca Garwolina. Środki dla mężczyzny zbierane będą również za pośrednictwem konkursów z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów oraz aukcji. Do wylicytowania będą m.in. koszulki Roberta Lewandowskiego i Marcina Gortata, gadżety z autografami Martyny Wojciechowskiej, płyta Arki Noego z autografami Luxtorpedy czy sprzęt elektroniczny. Gwiazdą wieczoru będzie wspomniany już wokalista o hiszpańsko-peruwiańskich korzeniach Mesajah, znany z takich utworów jak „Każdego dnia” czy „Szukając szczęścia”.

 

Zagrają dla Jarka na murawie

 

W związku z tym, że Jarek jest zapalonym piłkarzem, podczas pikniku nie może zabraknąć piłkarskiej rywalizacji. O godzinie 15:00 na stadionie rozegrany zostanie mecz charytatywny KS Leszczyny kontra Reszta Świata. Na boisku zmierzą się klubowi koledzy Jarka. Ich przeciwnikami będzie drużyna, w której będzie można zobaczyć m.in. wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka, burmistrza Garwolina Tadeusza Mikulskiego, strażaków, policjantów oraz piłkarzy innych lokalnych klubów. W niedzielę, 27 sierpnia, na bocznym boisku turniej charytatywny rozegrają również drużyny Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Miłośnicy piłki i pływania będą mogli z kolei wziąć udział w Turnieju Piłki Wodnej (zapisy: www.garwolanka.pl). Na tych z kolei, którzy wolą zmagania wirtualne, czekać będzie Turniej FIFA 2017 (zapisy: 515 637 133 i 513 222 430).

Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się w organizację pikniku, przekazać upominki lub gadżety na konkursy i licytację lub wesprzeć organizację imprezy finansowo, proszeni są o kontakt z Centrum Sportu i Kultury ([email protected] lub (25) 682 20 51.

Napisz komentarz »