Aktualności, Kalendarz wydarzeń, Kultura, Rozrywka

Zagra T. Love

Opublikowano 06 października 2017, autor:

16 listopada 2017
19:00 do 21:00

 

 

 

 

 

 

Garwolin będzie jednym z przystanków trasy koncertowej zespołu T. Love, który w tym roku świętuje 35-lecie swojego istnienia. Grupa wystąpi 16 listopada w CSiK.

Zespół Muńka Staszczyka ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych, 4 krążki koncertowe oraz liczne single, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością słuchaczy. Trasa koncertowa zorganizowana z okazji 35-lecia zespołu jest okazją nie tylko do spotkania z fanami, ale również do promocji najnowszej płyty, zatytułowanej T.LOVE. Podczas koncertu publiczność usłyszy zarówno utwory z nowego krążka, jak i stare przeboje nagrane w trakcie 35-letniej działalności zespołu.

Zanim jednak na scenie pojawi się Muniek z zespołem, publiczność wysłucha koncertu lokalnej grupy Para Bellum. Istniejący od ponad 10 lat zespół zaprezentuje autorskie piosenki serwując słuchaczom pokaźną dawkę rock`and`rollowej energii.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety w cenie 70 zł (do 31 października) i 85 zł (od 1 listopada) można kupić w sekretariacie Domu Kultury, a także online na stronie internetowej CSiK.

 

Napisz komentarz »