Z życia szkół

Tu każda litera ma znaczenie

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor:

Kacper Kęsik został zwycięzcą V Powiatowego Turnieju Scrabble zorganizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie.

 

 

 

 

Na starcie środowego turnieju „Bo każda litera ma znaczenie” stanęło 10 uczniów z „Dwójki”. Niestety, ale na zaproszenie gospodarzy, nie odpowiedziała żadna ze szkół powiatu garwolińskiego. Uczestnicy zmierzyli się w dwóch fazach grupowych.

Zwycięzcą rozgrywek został, po raz trzeci z rzędu, Kacper Kęsik, który podobnie jak przed rokiem wyprzedził Piotra Korysia. Trzecie miejsce przypadło Konradowi Michalczykowi. Dalsze miejsca zajęli Dawid Szaniawski, Karol Kocyk, Grzegorz Cybulski, Mateusz Moch, Jakub Osial, Maciej Kurpiewski i Piotr Niemiec.

Trzech najlepszych graczy otrzymało nagrody rzeczowe oraz książki. Pozostałym wręczono gadżety związane z grą. Upominki ufundowane były przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2 i zostały wręczone przez Grzegorza Rybaka, zastępcę dyrektora szkoły.

Za organizację turnieju odpowiedzialni byli nauczyciele Urszula Maligłówka, Małgorzata Wojciechowska, Karina Gajewska i Łukasz Korycki.

 

W turnieju wzięło udział 10 uczniów z „Dwójki”. Zwycięzcą został Kacper Kęsik (na zdjęciu w środku).

Napisz komentarz »