Aktualności, Kultura, Rozrywka

Świetna komedia na scenie CSiK

Opublikowano 09 października 2017, autor:

GARWOLIN Bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje- tak opisują spektakl jego twórcy. Komedia „Nikt nie jest doskonały” wystawiona zostanie 11 października o 17:00 i 20:00.

 

 

 

W aktorskie role wcielą się Magdalena Waligórska-Lisiecka/Marta Chodorowska (Harriet), Michalina Sosna/Marta Chodorowska (Dee Dee), Wojciech Błach/Jacek Rozenek (Leonard) i Zdzisław Wardejn/Wojciech Duriasz (Gas).

Spektakl ten opowiada historię pewnej rodziny, która  zostaje uwikłana w  komiczny splot wydarzeń. Sukces z  wysoką nagrodą w tle podkręcają wyobraźnię bohaterów, a ich zróżnicowane temperamenty i podejście do życia są przyczynkiem dla wielu przekomicznych sytuacji i zabawnych dialogów. Plejada znanych i lubianych aktorów, błyskotliwe dialogi zapewnią dwie godziny relaksującej zabawy, poprawią nastrój,  ale też sprowokują do refleksji na temat naszych wzajemnych relacji, które chociaż niedoskonałe bronią się, gdy zbudowane są na miłości  i szacunku. Ta zabawna komedia zapewni Wam dobrą dawkę relaksu i przyjemnej refleksji.

Czas trwania przedstawienia to ok. 2 godziny. Cena biletów wynosi 79 zł.

Rezerwacje:

tel. 663-662-613 lub

e-mail: [email protected]

 

 

Napisz komentarz »