Aktualności, Borowie, Garwolin, Górzno, Ludzie, Maciejowice, Miastków Kościelny, Miejsca, Parysów, Pilawa, Sobolew, Trojanów, Wilga, Z gmin, Żelechów, Łaskarzew

Shopin – ulubione miejsce na zakupy, już w Garwolinie!

Opublikowano 05 czerwca 2014, autor:

12 czerwca Budner Investment otwiera pierwszy z obiektów sieci pasaży handlowych Shopin. W garwolińskim parku handlowym swoje sklepy otworzą supermarket Netto, sieć drogerii Rossmann oraz sklep obuwniczy CCC- zobacz ile możesz zyskać na zakupach w sklepach.

1

-Pasaże handlowe Shopin to miejsca stworzone z myślą o lokalnych społecznościach. Nasycenie dużych miast galeriami zmusza do szukania nowych rozwiązań. Tendencja zbliżania się do klienta jest nieodwracalna. Parki handlowe są w wielu miejscach jedyną możliwością stworzenia skoncentrowanej oferty handlowej. I taką ofertę chcemy zapewnić w Shopin, by mieszkańcy Garwolina, nie musieli jeździć po zakupy do Warszawy -informuje Bartosz Kazimierczuk, Prezes Budner Investment.

 

Budowę parku handlowego Shopin w Garwolinie spółka rozpoczęła pod koniec ubiegłego roku. Format pasaży handlowych pod nazwą Shopin to centra typu convenience. Ich kluczową cechą jest zawsze dobra lokalizacjach przy głównych drogach oraz kompleksowa oferta. Charakterystyczny dla tych obiektów jest parterowy pawilon z wygodnym oddzielnym wejściem do każdego sklepu, bezpośrednio z parkingu.

-Duża, prężnie działający powiat podwarszawski jest jednym z najlepiej rozwijających się w Polsce. Światowe marki jak Avon mają tu swoje siedziby i fabryki. Garwolin jest wspaniałym miejscem dla debiutu marki SHOPIN. Świetna lokalizacja w połączeniu z uniwersalną ofertą handlową to gwarancja sukcesu -podkreśla Bartosz Kazimierczuk.

1

 

*Artykuł sponsorowany

 

Napisz komentarz »