Aktualności / Materiał Partnerski

Cashback - sprawdź ile możesz zyskać - polecamy Twojglos-garwolin

Nie wiesz czym jest cashbak redakcja Twojglos-garwolin zachęca do zapoznania się z artykułem. Nowoczesna usługa cashback oferowana przez coraz to więcej tego typu portali internetowych to ciekawy i innowacyjny sposób na to, aby zaoszczędzić, a raczej otrzymać z powrotem część pieniędzy zainwestowanych w zakupy. Tylko ile tak w praktyce możemy zyskać dzięki zapisaniu się do programu cashbackowego? I czy oprócz procentowej zwroty środków, wiążą się z tym jeszcze jakiś dodatkowe korzyści? Sprawdźmy, czy cashback rzeczywiście się opłaca.

Ile realnie można zyskać w programie cashback?

To ile możemy zarobić, a raczej jaka kwota wróci z powrotem na nasze konto nie jest żadną tajemnicą. W przypadku każdego sklepu internetowego będzie to bowiem pewien % obliczony od wydanej kwoty. I tak dla jednego może być to 2%, a dla innego 20%, zwłaszcza, że całkiem często można trafić na wyjątkowo korzystne okazje, kiedy cashback jest bardzo atrakcyjna, na przykład podwojony przez pewien określony czas. Oczywiści czym więcej wydajemy i czym droższe produkty trafiają do naszego zakupowego koszyka, tym cash back będzie większy. Wiadomo, że kupując dajmy na to telewizor, otrzymamy z powrotem znaczni wyższą sumę niż w przypadku zakupu nowej pary spodni albo małej zabawki dla dziecka. Warto jednak korzystać z cashbacku za każdym razem, nawet jeśli wydaje nam się, że kwota, którą planujemy wydać jest skromna. Jeśli uwielbiamy zakupy online, to w skali tygodnia, miesiąca, a już na pewno roku, nawet na drobnych zakupach można uzbierać całkiem spory zwrot.

Czy cashback jest dla każdego?

Tak! Nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, aby dołączyć do programu, ani przede wszystkim uiszczać żadnych wstępnych, czy w ogóle jakichkolwiek opłat. Usługi cashbackowe są całkowicie darmowe dla konsumenta. Cash back to świetna opcja dla osób, które interesują inteligentne, przemyślane zakupy, czyli tzw. „smart shopping”. Samo założenie konta jest proste, szybkie i nieskomplikowane, a korzystanie z usługi intuicyjne i przyjazne dla klienta. Oprócz zwrotu środków, platformy cashbackowe organizują też często dla swoich użytkowników inne ciekawe i atrakcyjne bonusy: specjalne kody rabatowe, dedykowane promocje, kupony, gazetki z wyjątkowymi ofertami, produkty w obniżonych cenach. Zatem skoro może zaoszczędzić, to czemu z tego nie skorzystać, zwłaszcza, że nie wymaga to od nas żadnych czasochłonnych, ani uciążliwych działań?

A może cashback posiada jednak jakieś wady?

Cóż, niestety nie wszystkie sklepy internetowe przystąpiły jeszcze do programów cashbackowych, choć z dnia na dzień przybywa ich coraz to więcej. Warto zaznaczyć, że to nie tylko popularne sklepy odzieżowe, ale także takie branże, jak: spożywcza, wnętrzarska, technologiczna, dziecięca gastronomiczna, a nawet popularne portale zakupowe i aukcyjne, typu Allegro, czy Aliexpress. Może jednak zdarzyć się sytuacja, w której skorzystanie z cashbacku mimo szczerych chęci będzie niestety na dany moment niemożliwe.

Warto także zdawać sobie sprawę, że zwrot środków nie wpływa na nasze konto od razu. Najczęściej będziemy musieli poczekać określoną liczbę dni, a nawet miesięcy (najczęściej jest to okres od 30 do 90 dni), gdyż niestety procedury pomiędzy danym sklepem internetowym i firmą cashbackową oraz podziałem prowizji z klientem to proces, który wymaga czasu. Może warto ustalić sobie zatem termin raz, albo dwa razy do roku i cieszyć się takim dodatkowym, niespodziewanym zastrzykiem gotówki ze zgromadzonych dotychczas środków, które bez problemu możemy przelać sobie na swoje osobiste konto bankowe?

Źródło i inspiracja 

cashback-za-zakupy-w-sklepie-internetowym/

Zobacz również

Wesela-nie-bylo-odzyskac-pieniedzy-tez-nie-mozna/

Tkaniny na sukienki jakie znajdziesz w Garwolinie

Napisz komentarz »