Aktualności, Atrakcje turystyczne, Kalendarz wydarzeń, Kultura, Ludzie, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Turystyka

Zapraszamy na nietypowe warsztaty dziennikarskie

Opublikowano 27 czerwca 2014, autor:

Jak zapewne Czytelnicy zauważyli, dosyć często można odnaleźć informacje o poczynaniach garwolińskiego Hufca ZHP na łamach naszego tygodnika. Tym razem nasza Redakcja wspólnie z Komendą Hufca ZHP zaprasza na oryginalne warsztaty dziennikarskie.

IdentyfikatorZHP_PNG_Zielone1
16 sierpnia 2014 do 17 sierpnia 2014
16 sierpnia 2014 do 17 sierpnia 2014

Naszą propozycję kierujemy do młodych ludzi w wieku 15-19 lat, którzy chcą rozwijać, bądź doskonalić swoje umiejętności dziennikarskie.

Podpowiemy Wam, jak pisać i filmować komórką, jak redagować tekst i montować film, jak zaistnieć w Internecie i na czym polega fotografowanie. Będzie okazja do spotkań z dziennikarzami, ale i z aktorem, czy operatorem. Stąd przydadzą się laptop i aparat fotograficzny, ale niezbędny będzie tak naprawdę głownie smartfon.

Warsztaty odbędą się w dniach 16-19 sierpnia na stanicy garwolińskiego Hufca ZHP w Polewiczu w ramach akcji szkoleniowej Hufca, pod tajemniczą nazwą KiSS 2014.

Rekrutacja na warsztaty odbywa się wyłącznie poprzez specjalny system Konfeo.com – wygodny system rejestracji online i obsługi uczestników wydarzeń i potrwa do 15 lipca. W tym czasie należy uregulować odpłatność za udział w KiSS 2014 w wysokości 100 złotych.

Aha, warsztaty dostępne są dla młodzieży także spoza ZHP, choć – trzeba przyznać – są swoistą formą promocji wielostronnych możliwości harcerstwa.

Więcej: http://kiss2014.pl/ oraz e-mail: [email protected]

 

harcerze

  • harcerze


Dodaj wydarzenie do naszego kalendarza
BEZPŁATNIE!
komentarz »
  1. pismak 2 lipca 2014 15:34 - Odpowiedź

    A jakie państwo macie przygotowanie albo doświadczenie, żeby szkolić innych. Dwa czy trzy lata pracy w powiatowej gazecie nie wystarczy.

Napisz komentarz »