Aktualności, Atrakcje turystyczne, Borowie, Garwolin, Górzno, Ludzie, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Parysów, Pilawa, Rozrywka, Sobolew, Trojanów, Turystyka, Wilga, Z gmin, Żelechów

Rowery, tablety i inne gadżety – możesz je wygrać na niedzielnym Festynie!

Opublikowano 04 sierpnia 2017, autor:

Lista atrakcji czwartej edycji „Zjazdu z górki na byle czym” może przyprawić o zawrót głowy. Uczestnicy niedzielnego festynu charytatywnego z pewnością nie będą się nudzić.

 

 

 

Za darmo będzie wesołe miasteczko, popcorn, oranżada i pączki, upieczone przez Piekarnię „Żabczyńscy”.

O organizację konkursów dla całych rodzin zadbają inni sponsorzy. Dzięki firmie NetArn będzie można wziąć udział w turnieju „Tour de kapsel”. Konkursowe atrakcje zapewni także Weteran Klub Tur Garwolin. Wśród nich m.in. jazda na niezwykłych rowerach i podnoszenie ciężarów.

Dużo atrakcji na miejscu będzie przygotowanych przez sponsorów. Ponadto, przy każdym stoisku, na przykład z darmową oranżadą, czy z popcornem, będą stały puszki, do których będą wrzucane datki dla Wojtusia Muchy -podkreśla jeden z organizatorów imprezy, Mariusz Wichowski.

Tradycyjnie odbędzie się też picie piwa na czas i oczywiście gwóźdź programu, czyli „Zjazd z górki na byle czym” o puchar posła Grzegorza Woźniaka.

Dla uczestników konkursów przewidziano bardzo cenne nagrody: rowery, tablety i gadżety od sponsorów, które cały czas jeszcze spływają do organizatorów.

Warto będzie wziąć udział w licytacji. Do wylicytowania między innymi rower, szajowóz od ośrodka „Wspólny Dom” w Wildze, ręcznie robiona mandala, podarowany przez anonimowego darczyńcę voucher „Dzień z burmistrzem” wylicytowany podczas WOŚP i wiele innych rzeczy.

Od godziny 19:00 rozpoczną się występy artystyczne. O dobre humory zadba kabaret Czwarta Fala, który wystąpi ze swoim najnowszym programem. W amfiteatrze usłyszeć będzie można też rockowe brzmienie zespołu Luz Band.

Niekwestionowanym hitem będzie występ Czwarta Fala Sound z przebojem, który podbija właśnie Internet, czyli „Wieśka tico”.

Na zakończenie swoje rockowe oblicze pokaże grupa Warsaw Gun.

Dlaczego warto przyjść na Zarzecze? Bo warto pomagać! Wojtuś Mucha będzie na miejscu, z nami. Będzie można przyjść i porozmawiać z jego rodzicami. Niech każdy zobaczy, że muszą się borykać z chorobą syna i niech każdy otworzy swoje serca, by im w tym pomóc. To tak niewiele, a dla tego dziecka to dużo. A przy okazji będzie można się świetnie bawić -zachęca Mariusz Wichowski.

To jak? Przekonani? Bądźcie zatem w niedzielę z nami na Zarzeczu!

To już w najbliższą niedzielę!

Napisz komentarz »