Aktualności, Czarna strona powiatu, Górzno, Z gmin

Reducin: Doprowadził do stłuczki i uciekł

Opublikowano 22 maja 2018, autor:

W poniedziałek tuż przed godz. 7:00 mężczyzna kierujący samochodem marki BMW, podczas włączania się do ruchu z parkingu przy sklepie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Audi. Samochody zderzyły się, a winowajca stłuczki zdecydował o… ucieczce od odpowiedzialności.

Sprawca kolizji oddalił w kierunku Mierżączki, pozostawiając na miejscu zdarzenia tablicę rejestracyjną. Policjanci odnaleźli pojazd BMW na jednej z pobliskich posesji -informuje nas rzecznik prasowy KPP w Garwolinie, asp. szt. Marek Kapusta.

Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu, znajdujące się przy sklepie. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia zgłosił się na posterunek w Żelechowie. Był trzeźwy. Sprawcą okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Górzno. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Finał tej sprawy zakończy się na sądowej wokandzie.

Miejsce kolizji w Reducinie zabezpieczały dwa zastępy PSP i zastęp OSP Górzno. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, bo ruch odbywał się wahadłowo, w związku z porozrzucanymi na jezdni częściami samochodów.

Kierowca BMW uszkodził audi

Napisz komentarz »