Aktualności, Atrakcje turystyczne, Kultura, Ludzie, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Turystyka, Z gmin, Żelechów

W Dniu Dziecka bawili się na Eko-Farmie

Opublikowano 13 czerwca 2017, autor: MK.

Blisko 150 dzieci wzięło udział w Klubowym Dniu Dziecka, zorganizowanym przez Klub Dziecka, Rodzica i Opiekuna w Żelechowie. Atrakcjom nie było końca.

 

 

 

 

Mali klubowicze spotkali się we wtorek (6 czerwca) na Eko-Farmie Żelechów. Słoneczna pogoda, wysokie temperatury powietrza i liczne atrakcje zgromadziły na terenie ośrodka 135 dzieci wraz z opiekunami.

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęto od animacji i zabaw z chustą. Dla młodszych dzieci przygotowano m.in. zagadki, zaś dla starszych – wyścigi w workach. Na zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały nagrody. Gwoździem programu była natomiast loteria fantowa, na której każdy los był losem zwycięskim.

Dla uczestników imprezy firma „Na lekko” przygotowała catering. Organizatorzy zadbali także o słodkości, kawę, herbatę oraz kiełbaski na grilla.

-W międzyczasie dzieci korzystały z uroków wody i piasku, ślizgały się po dmuchanym kole, bawiły na placu zabaw i karmiły zwierzęta. Panowała miła, rodzinna atmosfera. Jednym z priorytetów Klubu, jest integracja mieszkańców. Ten cel został osiągnięty -podsumowuje Agnieszka Gomuła, jedna z założycielek Klubu.


Sponsorzy:

Catering dietetyczny „Na lekko”, Farma Iluzji, Eko-Farma, Kebab NEVA, Ma Mia Limited Unique Clothing, Pizzeria Impresja, Mój Foto Bzik- Marzena Kulisa, Kraina Czarów, Lodziarnia Domareccy, Mila, Lody Barbara Szulc i Monika Szulik oraz Monika Osial.


 

Napisz komentarz »