REKLAMA
dach bis

Aktualności, Ludzie

Ruszyły festyny osiedlowe

Opublikowano 20 sierpnia 2014, autor: MK.

Od osiedla Jagodzińska rozpoczął się tegoroczny cykl pikników rodzinnych zorganizowanych pod hasłem: „Szczęśliwa rodzina bez używek”.

Ruszyły festyny osiedlowe

-Festyny rodzinne organizowane są od lat i zawsze cieszą się ogromną popularnością. Chcemy nimi pokazać, że cała rodzina może się świetnie bawić, aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu -tłumaczy Jarosław Kargol, dyrektor CSiK, które wspólnie z Miastem Garwolin i Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych są inicjatorami imprez.

 

Celem pikników jest promocja wśród dzieci i ich rodziców zdrowego stylu życia – bez alkoholu, nikotyny i środków odurzających.

Podczas niedzielnego festynu najmłodsi wzięli udział w grach i zabawach sportowo-rekreacyjnych, zajęciach plastycznych, a także w tradycyjnych już konkursach z nagrodami. Do ich dyspozycji były także atrakcje wesołego miasteczka. Każdy, kto odwiedził w niedzielę plac na osiedlu Jagodzińska, mógł również zapoznać się z broszurami i ulotkami dotyczącymi profilaktyki uzależnień.

Ruszyły festyny osiedlowe

Kolejne pikniki w ramach cyklu odbędą się 24 sierpnia na osiedlu Romanówka, 31 sierpnia na osiedlu Stacyjna oraz 7 września w Koszarach.

  • Ruszyły festyny osiedlowe
Napisz komentarz »