REKLAMA
dach bis

Aktualności, Kultura, Sobolew

Nakręcili kolejny klip

Opublikowano 28 lipca 2014, autor: MK.

Wywodzący się z terenu powiatu garwolińskiego duet mc0_KaEs nagrał kolejny teledysk promujący ich powstający album „s.o.n.a.r”. Od piątku, 25 lipca, słuchacze mogą obejrzeć klip do utworu „Pomiędzy”.

Nakręcili kolejny klip

-W dużym uproszczeniu, utwór mówi o tym, że jeśli nie osiągnąłeś szczytu ani nie znalazłeś się na samym dnie, to znaczy, że jeszcze wszystko przed tobą. Klip z założenia miał być prosty, choć jego montaż trwał w porównaniu do poprzednich najdłużej -tłumaczą mc0_KaEs.

Teledysk w całości został nakręcony w studio filmowym na tak zwanym green screenie.

-Bardzo chcieliśmy spróbować tej techniki i dostaliśmy ku temu szansę ponieważ po kilku latach doczekaliśmy się własnego sprzętu filmowego -dodają muzycy zdradzając, że kolejne teledyski promujące najnowszy album kręcone będą nie tylko w studio, ale i na terenie całego kraju.

Duet ma na swoim koncie siedem teledysków. W internecie słuchacze mogą zobaczyć wideoklipy do kawałków: „Bezimiennie”, „Dom zniszczony przez wojnę”, „Dopóki oddychamy”, „By usłyszeli wołanie!” oraz „Sięgając dna”. Ten ostatni – podobnie jak utwór „Pomiędzy” – pochodzi z najnowszej płyty „s.o.n.a.r”, która ukaże się w sprzedaży w październiku.

Napisz komentarz »