REKLAMA
dach bis

Aktualności

„Głupiego robota” na Kościuszki

Opublikowano 25 lipca 2014, autor: JS.

W czerwcu zakończono budowę nowego chodnika i zatoki postojowej w centrum Garwolina. W tym tygodniu ekipa brukarzy wróciła, bo… komuś nie podobały się żółte barierki ochronne. Trwa ich wymiana na brązowe słupki.

\"Głupiego robota\" na Kościuszki

Siedem miejsc parkingowych zlokalizowano przy ulicy Kościuszki, naprzeciwko Powiatowego Urzędu Pracy, a między innymi przed redakcją Twojego Głosu. W tym miejscu wykonano także nowy chodnik.

 

 

 

Całość inwestycji była finansowana wspólnie przez właścicieli przyległych nieruchomości, Bank Spółdzielczy i miasto, które dołożyło do prac 28 tysięcy złotych.

Roboty zostały zakończone w czerwcu, ale już w tym tygodniu zaczęto wprowadzać poprawki. Żółte barierki są wymieniane na brązowe słupki. Czy to oznacza, że coś zostało źle wykonane?

-Cała koncepcja chodnika i zatoki postojowej pozostaje taka, jaka była -zapewnia nas Jerzy Makulec, kierownik wydziału gospodarki komunalnej garwolińskiego magistratu.

-Zmieniły się tylko barierki. Są wygodniejsze i bardziej estetyczne -twierdzi.

Co oznacza określenie „wygodniejsze barierki” nie wiemy. Natomiast nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że barierki są wymieniane ponieważ któremuś z inwestorów nie spodobał się ich kolor i wygląd.

Przypomnijmy, że parking w tym miejscu jest bezpłatny i w złożeniu ma taki pozostać.

komentarze »
  1. tylkowski 25 lipca 2014 21:20 - Odpowiedź

    „Poznaj głupiego po czynach jego” – Takie jest przysłowie lub cytat, który identycznie pasuje do tego zdarzenia.

  2. Kazimierz górą 28 lipca 2014 11:08 - Odpowiedź

    Trzeba dodać, że już w poniedziałek rano widziałem pierwsze uszkodzenia nowych słupków – albo to za słaby produkt, albo młodzież mamy za silną w Garwolinie

Napisz komentarz »