REKLAMA

Aktualności

Otwarcie Kauflandu coraz bliżej. Rekrutacja pracowników zakończona

Opublikowano 23 sierpnia 2013, autor: MK.

Prawdopodobnie na przełomie września i października zostanie otwarty pierwszy na terenie powiatu garwolińskiego sklep sieci Kaufland. Prace budowlane przy markecie zbliżają się ku końcowi. Termin otwarcia sklepu będzie zależny od terminu uzyskania niezbędnych pozwoleń

Budowa sklepu na placu przy ul. Kościuszki rozpoczęła się w lutym. Przez pół roku przedsiębiorstwo Budner z Warszawy postawiło przy Tesco kolejny supermarket. W chwili obecnej sklep jest już niemal gotowy z zewnątrz – pewnych prac wykończeniowych i kosmetycznych wymagać będzie jeszcze wnętrze budynku. To od daty ich zakończenia zależeć będzie termin odbioru i otwarcia sklepu.

-Terminy otwarcia wyznaczane są w ostatniej chwili – w naszym sklepie oferujemy bardzo wiele artykułów świeżych, więc ich dostarczanie rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu wszystkich wymaganych przez prawo pozwoleń i po dokonaniu wszystkich odbiorów -dowiadujemy się od Jarosława Kaduczaka, rzecznika prasowego sieci Kaufland Polska.

Na zakończenie prac i uzyskanie niezbędnych dokumentów umożliwiających start nowego sklepu, spółka potrzebuje kilku tygodni.

Komplet pracowników już jest

 

Zatrudnienie w nowo otwieranym sklepie znalazło kilkadziesiąt osób. Spółka poszukiwała kandydatów zarówno na stanowiska kierownicze, jak i pracowników administracyjnych, sprzedawców, kasjerów, pracowników informacji, roznosicieli gazet reklamowych czy pracowników porządkowych. W chwili obecnej zakończył się nabór na wszystkie stanowiska pracy.

-Rekrutację już zakończyliśmy, możliwe jednak, że ktoś zrezygnuje. W takim wypadku możemy jeszcze poszukiwać pojedynczych pracowników -dodaje rzecznik sieci Kaufland.

Napisz komentarz »