Aktualności

W Garwolinie powstanie Kaufland?

Opublikowano 04 marca 2013, autor: JS.

Mimo że Kaufland nie udziela żadnych informacji, istnieją poważne przesłanki, aby twierdzić, że w Garwolinie powstanie supermarket tej sieci.

Pogłoski o planowanym postawieniu sklepu sieci Kaufland przy ul. Kościuszki pojawiły się już w ubiegłym roku. Wtedy to rzecznik prasowy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Jarosław Kaduczak odmawiał udzielenia informacji na ten temat.

Pod koniec lutego na działce przy Tesco ruszyła duża budowa. Rzecznik prasowy sieci nadal jednak konsekwentnie milczy.

-Z uwagi na dużą konkurencję na rynku polskim, kierownictwo spółki postanowiło nie informować o planach rozwoju sieci Kaufland -ucina Jarosław Kaduczak.

Jak się jednak dowiedzieliśmy, pozwolenie na budowę w tym miejscu otrzymało przedsiębiorstwo Budner z Warszawy. A na jego stronie internetowej widnieją informacje, że Budner postawił dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sklepy w Pleszewie i Warszawie przy ul. Korkowej.

Czyżby to był tylko zbieg okoliczności, że firma realizująca inwestycje dla Kauflandu, otrzymała pozwolenie na budowę w miejscu, w którym „podobno” ma powstać sklep tej sieci?

Obiekt Kauflandu przy ul. Korkowej w Warszawie był stawiany w okresie od czerwca do listopada 2010 roku, czyli przez 6 miesięcy. Gdyby budowa w Garwolinie również została zrealizowana w tym czasie, to w drugiej połowie roku prawdopodobnie możemy się spodziewać otwarcia kolejnego marketu w naszym mieście.

zobacz

Ile możesz zyskać na zakupach Cashback Kaufland

Napisz komentarz »