Aktualności, Samorząd

Walickiego zastąpił Jaroń

Opublikowano 03 grudnia 2018, autor: Iga Wojtalewicz

Na kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Garwolinie powołany został jego 13-letni pracownik.

 

 

 

 

Mieszkaniec miejscowości Brzegi ma 34 lata. Jest magistrem matematyki finansowej i technikiem agrobiznesu. Przez ostatnie cztery lata był radnym rady gminy Miastków Kościelny. W ostatnim czasie w BP ARiMR w Garwolinie pełnił funkcję naczelnika wydziału działań społecznych i środowiskowych oraz płatności bezpośrednich.

Jeśli chodzi o kwestie merytoryczne w biurze, są mi one bardzo dobrze znane -mówi nam Marcin Jaroń.

Na kierownicze stanowisko został powołany z dniem 3 grudnia (poniedziałek). We wcześniejszych dniach natomiast, po odejściu dotychczasowego szefa, jako najwyższy rangą pracownik pełnił obowiązki kierownika. Przypomnijmy, że Mirosław Walicki objął fotel starosty naszego powiatu.

Jeśli chodzi o funkcjonowanie biura, póki co potrzeby zmian nie widzę. Pracuje tu bardzo wyspecjalizowana kadra, która jest dobrze przystosowana do tej pracy. Myślę, że praca i funkcjonowanie biura nie wymagają tego, aby wprowadzać jakiekolwiek modyfikacje czy robić rewolucje -przyznaje nowy zarządca.

Jeśli chodzi o wprowadzanie usprawnień, taka potrzeba wynika na bieżąco z działań, które wdrażamy i realizujemy. Przejęliśmy w ostatnim czasie dużo obowiązków po zlikwidowanej już Agencji Rynku Rolnego. Staramy się wówczas dostosować prace biura i wyszkolić kadrę tak, aby beneficjenci jak najszybciej otrzymywali wsparcie -uzupełnia.

Napisz komentarz »