Aktualności

Urocze psiaki do wzięcia

Opublikowano 19 maja 2012, autor: IG.

Urocze psiaki do wzięcia

Obie suczki czekające na nowy dom w schronisku w Celestynowie łączą wspólne cechy. Psiaki garną się do ludzi, są bardzo łagodne i grzeczne.

Lessi to śliczna sunia, która lgnie do człowieka. Nie jest agresywna w stosunku do ludzi ani innych zwierząt. Sunia jest bardzo szczęśliwa, gdy ktoś okaże jej swoje zainteresowanie. Zdarza się to jednak rzadko. Większość czasu spędza w zamkniętym boksie. Pies ma długą sierść, ale niestety trochę zaniedbaną. Lessi to przemiła sunia czekająca na swojego człowieka, któremu będzie mogła oddać swoje wierne serce. Zamieszkuje boks naprzeciwko kociarni.

Gama natomiast to mama schroniskowych szczeniaków. Została podrzucona do psiego przytułku wraz z nimi. To niezwykle urodziwa, spokojna i miła sunia. Przyciąga wzrok niesamowitym spojrzeniem. Gama zaopiekowała się wszystkimi szczeniakami w boksie, traktując je jak własne dzieci. Sunia pomimo tego jak wiele przeszła w swoim życiu nie traci pogody ducha. Człowieka, który ją skrzywdził i zawiódł zaufanie wciąż wita merdając ogonem. Jak zgodnie twierdzą wolontariuszki ze schroniska w Celestynowie Gama zasługuje na cudowny dom. Wszystkie jej rodzone i przybrane szczeniaki pojechały już do domów. Nikt jednak nie zainteresował się nią. Nadal jednak cierpliwie czeka, aż ktoś ją zauważy.

Jeżeli chcesz adoptować Lessi, bądź Gamę zadzwoń do wolontariuszki Karoliny Pawelczyk pod numer 501 000 814. Wejdź także na stronę www.adoptuj.waw.pl, gdzie znajdziesz inne zwierzęta czekające na odpowiedzialną adopcję.

komentarz »
  1. Ania 25 czerwca 2012 15:04 - Odpowiedź

    Właśnie 19 maja adoptowalismy Gamę. Jest śliczna, kochana, bardzo przyjacielska. Trochę niesforna (jak to mieszanka husky), ale sobie radzimy. W naszym domu zupełnie się już zaaklimatyzowała.

Napisz komentarz »