Aktualności, Samorząd

„Wynik tak mnie zmotywował, że mogę przenosić góry”

Opublikowano 31 października 2018, autor: Iga Wojtalewicz

Aż 2.177 wyborców obdarzyło zaufaniem radnego Marka Ziędalskiego. To najlepszy wynik w historii powiatu!

 

 

 

 

 

Dla mieszkańca Melanowa w gminie Łaskarzew zaczyna się druga kadencja w radzie powiatu.

Wynik był dla mnie całkowitym, ale nie ukrywam, miłym zaskoczeniem. To, że zaufało mi aż tyle osób, daje motywację do działania. Taki motor napędowy. Sam nie mogę w to do końca uwierzyć -mówi nam Marek Ziędalski.

Wiem też, że cztery lata solidnie pracowałem na rzecz lokalnej społeczności -dodaje.

Wystawy historyczne, prelekcje, warsztaty, wycieczki, stoiska podczas festynów, wspieranie sportowców – wszystko to dało odzwierciedlenie w wyniku.

Nie sądziłem jednak, że aż tak duża liczba osób odda na mnie głos. Nie zakładałem ile, myślałem jedynie, że fajnie gdybym „wszedł”, bo będzie szansa działać dalej -przyznaje 29-latek.

W ostatnich latach wspólnie z samorządem gminy Łaskarzew udało się wykonać też pięć ważnych dla mieszkańców dróg.

 

Długa lista zadań

 

Jakie ma plany na najbliższą kadencję?

Przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatowych. Słyszymy teraz doniesienia, że fundusz dróg lokalnych zostanie znacznie zwiększony, więc trzeba skutecznie po te środki sięgać. Właśnie na to będę chciał położyć główny nacisk -zapowiada Marek Ziędalski.

Istotną kwestią będą również sprawy związane z działalnością PKS w Garwolinie i rozwiązanie problemu transportu publicznego. W dalszym ciągu czynione będą starania, by zainteresować przedsiębiorców terenami Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

Lokalnie chcę w dalszym ciągu aktywizować społeczność, wspierać działania kulturalne, promować historię i krzewić patriotyzm wśród młodzieży -wymienia.

2.177 głosów uzyskał 29-letni Marek Ziędalski w wyborach na radnego rady powiatu garwolińskiego.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

Napisz komentarz »