Aktualności, Ludzie, Rozrywka

Pomóżmy Filipkowi!

Opublikowano 09 sierpnia 2017, autor:

Trzyletni chłopiec zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną. Piknik „Kolejny krok dla Filipka” zostanie zorganizowany już w niedzielę przez Klub Snajper Sośninka. To efekt solidarności zawodników – Filip jest synem jednego z piłkarzy tej drużyny.

 

 

 

Dotychczasowa rehabilitacja chłopca okazała się skuteczna, ale też bardzo kosztowna dla rodziny. Dochód z pikniku w całości zostanie przekazany na dalsze ćwiczenia i zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Środki wpłyną na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Impreza odbędzie się 13 sierpnia w Starym Pilczynie. Start o godz. 10:00. Rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. Ponadto zaplanowano: wyprzedaż garażową, licytacje, a dla dzieci dmuchane zjeżdżalnie i przejażdżki kucykiem. Na zgłodniałych czekał będzie pieczony prosiak i wyroby swojskie. W części rozrywkowej będzie zabawa taneczna z zespołem Edit, a o oprawę muzyczną całej imprezy zadba Dj Marko.

Cały czas też można pomóc w organizacji festynu. Jest możliwość zgłaszania fantów na loterię. Więcej informacji na ten temat pod numerem telefonu 797-491-479.

Honorowy patronat nad imprezą charytatywną objęli: poseł Grzegorz Woźniak, senator Maria Koc oraz wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz. Redakcja Twojego Głosu objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Napisz komentarz »