Aktualności, Rozrywka

Gołębie pocztowe na start

Opublikowano 22 listopada 2013, autor:

Jeszcze dobrze nie ostygły emocje po bardzo udanej wystawie gołębi rasowych i ozdobnych, a już zapraszamy na podobne wydarzenie. Oczywiście pod patronatem medialnym Twojego Głosu.

Warszawska Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych odbędzie się 14 i 15 grudnia. Podobnie jak gołębie ozdobne, pocztowce będziemy w tych dniach mogli podziwiać w garwolińskiej hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury 16.

Impreza nie jest biletowana. Najpiękniejsze gołębie pocztowe obejrzymy więc za darmo.

W sobotę, 14 grudnia, organizatorzy zapraszają zainteresowanych zwiedzaniem wystawy w godzinach od 10.00 do 20.00.

W niedzielę wystawa udostępniona zwiedzającym będzie od 9.00 do 17.00.

W imieniu tygodnika i organizatorów serdecznie zapraszamy.

komentarze »
 1. Robertpurdy 13 lipca 2017 03:09 - Odpowiedź

  Wysokie odszkodowania w aspekcie nieszczęścia fizycznego i psychicznego

  Nieważne czy jesteś rowerzystą, pieszym, pasażerem czy kierowcą należy Ci się naprawienie szkody z OC sprawcy, o ile doznałeś poważnych obrażeń w przypadku komunikacyjnym nie ze własnej winy po 10 sierpnia 1997 r. tj. nieomal wiecej informacji 20 lat wstecz. Przy topowych limuzynach jak A8, 7er, S-klasse to naprawdę wyzwanie znaleźć kogoś wówczas kupił to za kasę.

  Dzięki powierzeniu sprawy Polskiemu Centrum Odszkodowań, Mężczyzna Wojciech otrzymał od ubezpieczyciela naprawienie recenzja szkody za uszkodzony samochód po łącznej wysokości niemal 17. 500 zł.

 2. Robertpurdy 13 lipca 2017 16:35 - Odpowiedź

  Owocnie kierujemy sprawy o odszkodowania. Brak opłat wstępnych

  Jako jedna z nielicznych biurze prawnym odszkodowawczych w Polsce zatrudniamy swoich radców prawnych, pełnomocników. Co z tego, hdy Czytaj dalej my uważamy, że musi byś nam wypłacone odszkodowanie wartości większej niż orzekło biuro ubezpieczeniowe.

  Ale powiem Ci iż ten Analex (swoją drogą kto im pozwolił taką nazwę zajerestrować?! ) wówczas też za dobry odrzucić porada jest, ja bym raczej polecił odszkodowania Marshal.

Napisz komentarz »