Aktualności, Ludzie

Pomóżmy Dominikowi!

Opublikowano 11 września 2017, autor:

W niedzielę 1 października w Górznie odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc w zakupie protezy dla Dominika. 24-latek podczas prac polowych, stracił prawą rękę. Zmobilizujmy siły, by mu pomóc!

 

 

 

 

 

Dominik Krasiński to młody, 24-letni mieszkaniec Reducina w gminie Górzno. Mężczyzna 1 sierpnia uległ wypadkowi z udziałem maszyny rolniczej. Stracił prawą rękę, którą wciągnęła mu prasa. Aby mógł powrócić do częściowej sprawności, potrzebna jest mu nowoczesna proteza. Jej koszt to około 150 tys. zł. Dominika czeka także długa rehabilitacja.

Młodemu mężczyźnie postanowili pomóc mieszkańcy gminy, którzy organizują dla niego imprezę charytatywną. Festyn odbędzie się 1 października w Górznie. Organizatorzy proszą osoby dobrej woli, firmy i instytucje o wsparcie w postaci przekazania fantów na loterię i cennych przedmiotów na licytację.

Fanty i przedmioty na licytację można zostawiać w sklepie w Reducinie lub Markecie Jeżyk w Górznie. Można także przekazywać je indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Dawidem Gałkowskim – głównym organizatorem wydarzenia (nr tel: 788 076 168) lub Damianem Wielgoszem (nr tel: 504 005 386). Można się również zgłaszać na turniej piłkarski, który zostanie rozegrany w dniu festynu.

Niebawem więcej informacji o programie i atrakcjach imprezy.

Napisz komentarz »