Aktualności, Kultura, Ludzie, Maciejowice, Rozrywka, Z gmin

Pomóż Dudusiowi wygrać z rakiem

Opublikowano 07 lutego 2018, autor:

Ponad wszystko kocha życie. Zawsze pełen pasji i energii do działania. Choroba, z którą się zmaga, wiele zmienia. 30-latek potrzebuje naszej pomocy.

 

 

 

Michał Kowalewski pochodzi z Maciejowic. Dla znajomych znany jest pod pseudonimem „Duduś”. Od kilku lat mieszka w Warszawie. Pracuje jako barman.

Jego życie zmieniła choroba. Od kilku miesięcy zmaga się z bardzo rzadkim nowotworem złośliwym- mięsakiem kości.

Michał przeszedł już operację usunięcia części kości. Ma wstawiony implant. Dużym obciążeniem dla jego organizmu była też podana już po raz siódmy chemia.

Wszyscy, którzy znają „Dudusia” wiedzą jak bardzo kocha życie i dzielnie walczy z chorobą. Jego przyjaciele, Fundacja ALE JESTEM, GOK w Maciejowicach oraz MKRS Wisła Maciejowice organizują imprezę charytatywną pod hasłem „Wszyscy razem dla Dudusia”. 10 i 11 lutego odbędzie się ona w Gminnej Hali Sportowej. Start o godzinie 9:00.

Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 30-latka.

 

SZEREG ATRAKCJI

W sobotę odbędzie się loteria fantowa. Najmłodsi piłkarze natomiast wezmą udział w turnieju halowej piłki nożnej.

W niedzielę z kolei zagrają dorośli. Oprócz loterii prowadzone też będą licytacje. Na właścicieli czekają między innymi gadżety sportowe- koszulka reprezentacji polski z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz piłka do koszykówki z podpisem Marcina Gortata.  Wylicytować można wycieczkę do Berlina, rodzinne zwiedzanie Warszawy w formie gry spacerowo-miejskiej oraz vouchery: gastronomiczny, kosmetyczny i fizjoterapeutyczny.

Dużą atrakcją dla uczestników imprezy będzie również możliwość przejażdżki elektrycznym samochodem sportowym marki TESLA.

Co ciekawe, akcję wspiera WOŚP na czele z Jurkiem Owsiakiem. Patronat medialny natomiast sprawuje gazeta Twój Głos.

 


Możesz wpłacić pieniądze:

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „ALE JESTEM”

KRS 0000527539

Numer konta: 61 1020 4476 0000 8702 0326 4363 z dopiskiem Michał Kowalewski


Napisz komentarz »