Aktualności, Miejsca, Turystyka

Policjanci z wizytą na koloniach

Opublikowano 17 lipca 2018, autor:

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji wspólnie z pracownikami z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Garwolinie zainicjowali kontrolne spotkania z dziećmi.

 

 

 

 

Główna tematyka zajęć dotyczyła bezpiecznego zachowania na drogach, podczas kąpieli wodnych czy wykonywania innego rodzaju aktywności, zwłaszcza w okresie letnim.

Andrzej Seroczyński, dzielnicowy z Posterunku Policji z Miastkowa Kościelnego i Małgorzata Pychner z Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie mówili dzieciom o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Przedmiotem wizyty na koloniach i obozach była też kontrola właściwej opieki nad dziećmi przez organizatorów oraz odpowiednie zabezpieczenia techniczne terenu, na którym przebywają wypoczywający.

Policja w dalszym ciągu będzie zaangażowana w spotkania z dziećmi o charakterze edukacyjnym. Do tej pory policjanci i przedstawiciele PSSE przeprowadzili rozmowy z dziećmi na obozie harcerskim w Łucznicy, Zgórzu, Polewiczu i Górkach.

 

Policjanci spotkali się m.in. z harcerzami. Policjanci i przedstawiciele PSSE przeprowadzili rozmowy z dziećmi na obozie harcerskim w Łucznicy, Zgórzu, Polewiczu i Górkach.
fot. KPP Garwolin

Napisz komentarz »