Aktualności, Sport, Z gmin, Żelechów

Ochotnicy z Kalinowa najlepsi

Opublikowano 16 lipca 2018, autor:

Zacięta rywalizacja kończyła się niejednokrotnie rzutami karnymi. 8 lipca w Kalinowie po raz drugi odbył się Turniej Piłki Nożnej o puchar burmistrz Żelechowa.

 

 

 

 

W zawodach udział wzięło 7 drużyn reprezentujących gminne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Zawodnikom sędziowali: Grzegorz Frankowski i Paweł Mazurek. Rozgrywki przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji i według zasad fair play.

Dyplomy i puchary

Po rozegraniu wszystkich meczy okazało się, że najmocniejszą drużyną w gminie są druhowie z Kalinowa. Zaraz za nimi na podium uplasowali się reprezentanci: Żelechowa i Gózdka. Pozostałe miejsca zajęli kolejno ochotnicy z: Władysławowa, Piastowa, Goniwilka i Zakrzówka. Sędziowie dokonali także wyboru wyróżniających się piłkarzy. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Mariuszowi Owczarczykowi z OSP Kalinów, a mianem najskuteczniejszego strzelca został utytułowany Piotr Owczarczyk z tej samej drużyny.

Wszystkie reprezentacje uczestniczące w turnieju oraz nagrodzeni piłkarze otrzymali pamiątkowe dyplomy. Natomiast najlepsza trójka uniosła w geście zwycięstwa puchary ufundowane przez burmistrz Żelechowa. Wręczenia dyplomów i statuetek dokonali burmistrz Mirosława Miszkurka, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Frankowski i radny Andrzej Domaszczyński. Do gratulacji przyłączyli się również organizatorzy rywalizacji: prezes OSP Kalinów Mirosław Gomuła i naczelnik tej jednostki Adam Owczarczyk.

Zycięzcy turnieju otrzymali od burmistrz Mirosławy Miszkurki pamiątkowe dyplomy i puchary. Na zdjęciu przedstawiciele najlepszych drużyn z organizatorami

Napisz komentarz »