Aktualności, Rozrywka, Sport

Niebawem Garwoliński Turniej w FIFĘ 15

Opublikowano 26 stycznia 2016, autor:

Gracze, którzy chcą wziąć udział w Garwolińskim Turnieju w FIFĘ 15, muszą się śpieszyć. Pozostało już tylko kilkanaście wolnych miejsc. Rozgrywki odbędą się pod patronatem medialnym Twojego Głosu.

Już po raz trzeci fani wirtualnego futbolu staną do walki o miano najlepszego gracza w FIFĘ. Turniej rozegrany zostanie w dniach 29-31 stycznia w sali konferencyjnej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, platformą na której rozgrywane będą mecze jest Playstation 3.

 

 

W piątek i sobotę rozegrane zostaną dwie fazy grupowe. Gracze, którzy przebrną przez sito eliminacyjne, w niedzielę przystąpią do ostatecznej walki o zwycięstwo. Najważniejsze mecze turnieju będzie można obejrzeć na ekranie w sali kinowej. Dokładny system rozgrywek można prześledzić na specjalnie utworzonym na potrzeby turnieju, wydarzeniu „Garwoliński Turniej w Fifę-FIFA15” na portalu Facebook.

 

Jak się zapisać?

Osoby, które chcą wziąć udział w turnieju muszą się śpieszyć. Ze 128 miejsc, wolnych zostało już zaledwie kilkanaście. Zapisy prowadzone są od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-17:00, w sklepie zoologicznym przy ulicy Wolnej 10 w Garwolinie. Wpisowe wynosi 20 złotych. Wszelkie szczegóły można uzyskać pod numerami: 515 637 133 oraz 502 812 710.

Organizatorzy zapewniają, że jest o co walczyć.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i teraz nagrody będą naprawdę bardzo atrakcyjne. Postaraliśmy się o to, aby każdy z graczy dostał chociaż drobny upominek na pamiątkę. Najlepszym zaś zabraknie rąk, żeby utrzymać wszystko, co dla nich przygotowaliśmy. Mamy także niespodzianki dla widzów w postaci szybkich konkursów z nagrodami, które odbędą się podczas meczu finałowego -mówi Jakub Ekert, który organizuje turniej wspólnie z Konradem Osiakiem.

Partnerzy i sponsorzy wydarzenia: CSiK w Garwolinie, Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski, Piekarnia „Żabczyńscy”, sklep komputerowy „VOBIS”, sklep sportowy „PEPEK-SPORT”.

Patronat medialny nad całą imprezą objął tygodnik Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego.

 

Plakat informujący o Turnieju

 

Tekst: Łukasz Strachota

Zdjęcie: Marlena Rosłaniec

Plakat: Jakub Ekert

 

Napisz komentarz »