Bez kategorii, Ludzie

Modelki na Farmie Iluzji

Opublikowano 03 września 2017, autor:

Już 6 września widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki nowego polsatowskiego programu „Supermodelka Plus Size”. Część scen powstała na Farmie Iluzji.

Castingi do programu, który ma wyłonić najpiękniejszą polską supermodelkę noszącą rozmiar 42 lub większy, ruszyły w połowie maja. Wyłoniono w nich dziewczyny, które miały szansę stanąć przed jury (Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak) i dowiedzieć się, czy mają szansę na międzynarodową karierę. Predyspozycje dziewczyn oceniano m.in. na Farmie Iluzji w Mościskach.

-Producenci programu zwrócili się do nas z prośbą nakręcenia scen do jednego z odcinków. Nie była to pierwsza propozycja produkcji, z której skorzystaliśmy -mówi Tomasz Wielemborek, prezes Farmy Iluzji.

Na potrzeby programu przy Meblach Olbrzyma stworzono wybieg, na którym miały szansę zaprezentować się kandydatki do tytułu „Supermodelki Plus Size”. Uczestniczki pozowały także m.in. w Latającej Chacie Tajemnic i Tunelu Zapomnienia. Ich zmagania w otoczeniu znanych wszystkim bywalcom Farmy Iluzji atrakcji obejrzymy w jednym z pierwszych odcinków programu.

-Cieszymy się, że Farma Iluzji jest wybierana nie tylko jako miejsce rodzinnego spędzania czasu, ale również jako tło produkcji telewizyjnych czy miejsce kręcenia teledysków. To zainteresowanie pokazuje, że jest zapotrzebowanie na takie miejsca jak park w Mościskach -dodaje Wielemborek.

W ciągu dwóch ostatnich lat na Farmie nakręcono m.in. teledyski do piosenki „Brzoskwinka” zespołu Taste oraz „Niedorosła miłość” MProjekt, a także część scen do klipu piosenki „Found”.

Napisz komentarz »