Aktualności, Atrakcje turystyczne, Ludzie, Trojanów, Turystyka, Z gmin

Majówka i Dzień Dziecka na jednej imprezie

Opublikowano 29 maja 2018, autor:

Stowarzyszenie Przyjaciół Życzyna 26 maja zaprosiło dzieci i dorosłych na wspólną zabawę i integrację.

 

 

 

Najpierw odbył się Dzień Dziecka, na który przybyła duża grupa młodszych i starszych dzieci z rodzicami i dziadkami. Liczne konkursy przy akompaniamencie muzyki zorganizowała naszym najmłodszym bardzo ciepła i profesjonalnie przygotowana animatorka Pani Małgorzata Gral. Imprezę wsparli sponsorzy: Przewóz osób “Krzyś” Waldemar i Bożena Pawelec, Pływalnia “Garwolanka”, Sklep wielobranżowy Urszula i Jacek Bober, Sklep spożywczy Małgorzata Dziak, Katarzyna i Michał Matusik, Firma “ABOR” Angelika Boryń. Dzięki osobom o dobrych sercach dzieciaki miały piękne nagrody i poczęstunek.

-Warto dodać, że było to pierwsze wydarzenie tego typu w naszej miejscowości Życzyn. Stowarzyszenie dziękuje za licznie okazaną pomoc -mówi prezes Iwona Kieliszek.

Podziękowania skierowane są również do Gminnej Komisji ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trojanowie, dzięki której mieliśmy namiot chroniący nas przed deszczem.

Następnie wszyscy chętni spotkali się na wspólnej majówce i nawet niezbyt przyjazna aura nie popsuła zabawy. Planuje się na stałe wpisać te imprezy do kalendarza.

Napisz komentarz »