Aktualności

Konkurs – do wygrania metamorfoza sylwetki o wartości 600 zł!

Opublikowano 15 października 2019, autor:

Poradnia dietetyczna i studio treningu personalnego „Progres” to firma, która powstała z potrzeby realizacji pasji. To miejsce, w którym pomagamy odmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe.

W „Progresie” zadbasz o zdrowie, lepsze samopoczucie i dobrą formę, by nabrać większej pewności siebie i pokochać siebie na nowo.

Konsultacja dietetyczna i spersonalizowany jadłospis, zbilansowany na podstawie badań krwi pacjenta, to gwarancja stopniowej, a co najważniejsze zdrowej redukcji masy ciała.

Regularne treningi pod okiem doświadczonego trenera pomagają wysmuklić sylwetkę i poprawić kondycję. Zadbanie o racjonalną dietę i efektywny wysiłek fizyczny to przesłanie „Progresu”.

Chcemy żebyście lepiej Nas poznali. W związku z tym ogłaszamy konkurs, w którym główną nagrodą jest pakiet dietetyczno-treningowy o wartości 600 zł.

Konkurs, to jesienna metamorfoza. Zwycięzca po konsultacji dietetycznej otrzyma indywidualnie zbilansowany jadłospis oraz zrealizuje plan treningowy pod okiem doświadczonego trenera. Metamorfoza będzie trwać miesiąc, a o jej efektach przeczytacie na łamach Twojego Głosu. Zatem jeśli chcecie:

– zdrowo i bezpiecznie schudnąć

– nauczyć się właściwie komponować posiłki

– zacząć regularnie trenować

– wysmuklić sylwetkę

– poprawić kondycję

to ten konkurs jest właśnie dla Was.

Zasady uczestnictwa są proste:

1) Wytnij i wypełnij kupon zgłoszeniowy, a potem dostarcz go do redakcji „Twojego Głosu” w Garwolinie.

2) „Polub” profil Poradni dietetycznej i studia treningu personalnego „Progres” na Facebooku.

3) Udostępnij post dotyczący konkursu, opublikowany na profilu Facebookowym Poradni.

4) Oznacz w komentarzu pod postem 3 osoby, które też mogłyby wziąć udział w konkursie.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie, zostaną zaproszone do siedziby „Progresu” w celu wypełnienia ankiety kwalifikującej. Szczegóły konkursu można będzie śledzić w kolejnych wydaniach „Twojego Głosu”.

Uwaga! Oprócz głównej nagrody, przewidziane są też dwie dodatkowe – analiza składu ciała wraz z konsultacją dietetyczną oraz jeden godzinny trening personalny.

KUPON KONKURSOWY ZNALEŹĆ MOŻNA W TYGODNIKU

TWÓJ GŁOS – GAZETA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO

Napisz komentarz »