Aktualności, Samorząd

Komendant ze Złotą Odznaką

Opublikowano 23 sierpnia 2017, autor:

Podczas siedleckich obchodów Święta Policji garnizonu mazowieckiego 27 lipca odznaczenia otrzymali też poseł oraz włodarze z terenu powiatu garwolińskiego.

 

 

 

Uroczystość rozpoczęła się mszą w Katedrze Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, w intencji wszystkich policjantów i pracowników Policji, której przewodniczył ks. biskup Kazimierz Gurda. Następnie odbył się uroczysty apel. Policjanci i pracownicy Policji z garnizonu mazowieckiego otrzymali odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie policyjne.

Iwona Czarnocka, komendant garwolińskiej policji została uhonorowana Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”. Medale za zasługi dla Policji otrzymało 11 osób, które przyczyniają się do wypełniania ustawowych zadań Policji i wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza. Z powiatu garwolińskiego było to aż sześć osób. Srebrny medal otrzymał poseł Grzegorz Woźniak, a brązowe Mirosława Miszkurka, burmistrz Miasta i Gminy Żelechów oraz wójtowie Wiesław Gąska z Borowia, Jerzy Jaroń z Miastkowa Kościelnego, Andrzej Koszutski z Sobolewa i Sylwester Dymiński z Maciejowic.

 

Medale za zasługi dla policji otrzymało 11 osób, w tym brązowe burmistrz Mirosława Miszkurka i wójtowie Wiesław Gąska z Borowia oraz Jerzy Jaroń z Miastkowa Kościelnego (fot. Wiesław Gąska)

Napisz komentarz »