Aktualności, Kulinaria, Rozrywka

Garbus z Garwolina w teledysku (KONKURS!)

Opublikowano 29 listopada 2018, autor:

-Jesteśmy zakochani w tym samochodzie -przyznaje Mateusz Lewkowicz z Kabaretu Czwarta Fala. Garbus z Garwolina jest głównym bohaterem teledysku kabaretowej formacji z Kielc.
Teledysk „Garbus” jest parodią piosenki La Louze, francuskiej formacji Shanguy. Nowy klip kabaretu Czwarta Fala i youtubera Chwytaka miał premierę 9 listopada. W ciągu niecałych trzech tygodni od premiery teledysk miał już ponad 287 tysięcy odsłon na serwisie YouTube. Jego bohaterem jest pochodzący z Garwolina Garbus.
-Bardzo się lubimy z właścicielem samochodu. Jest on, podobnie jak i my, miłośnikiem oldschoolowej motoryzacji. Poznaliśmy się na występie i od razu zobaczyliśmy, że nadajemy na tych samych falach –opowiada o początkach znajomości Mateusz Lewkowicz z Kabaretu Czwarta Fala.
-Pewnego razu powiedział nam, że udostępni swojego Garbusa, ponieważ wie, że zajmiemy się nim jak należy -dodaje.

W ten sposób samochód stał się bohaterem teledysku.

-Ten Garbus to petarda. Jesteśmy zakochani w tym samochodzie, pół Kielc już go widziało -podkreśla M. Lewkowicz.
To nie pierwszy garwoliński akcent w twórczości kabaretu z Kielc. W ubiegłym roku, także we współpracy z Chwytakiem, formacja nakręciła w Garwolinie teledysk „Kiermana”.
-Bardzo miło wspominamy pobyt u państwa. Garwolin kojarzy nam się bardzo pozytywnie – przyznaje artysta.
Nie wyklucza również dalszej współpracy z mieszkańcami naszego miasta. To zależy jednak od pomysłów, które pojawią się w głowach kabareciarzy z Kielc.
-Wychodzimy z założenia, że najważniejszy jest fajny pomysł, dlatego nic na siłę -zaznacza Lewkowicz.

Uwaga konkurs !!!

Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Do wygrania jest 10 obiadów w Barze Mlecznym PRL. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

-Wymień pełny skład kabaretu Czwarta Fala?
(podaj liczbę osób oraz ich imiona i nazwiska)

Odpowiedzi na kartkach pocztowych prosimy przesyłać do poniedziałku (3 listopada) na adres naszej redakcji w Garwolinie (ul. Kościuszki 22 b ; 08-400 Garwolin). Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi, wylosujemy aż 10 zwycięzców!


W ciągu niecałych trzech tygodni od premiery teledysk miał już ponad 287 tysięcy odsłon na serwisie YouTube

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »